Як взяти в прокат Honda cr-v

1-29-2019

Как взять в  прокат Honda cr-v
Завдяки доданим опцій взята напрокат машина стала більш сучасною і комфортною в управлінні.
Токож хочемо вам порекомендувати прокат Honda cr-v
Завдяки доданим опцій взята напрокат машина стала більш сучасною і комфортною в управлінні. Розглянемо уважніше всі зміни перед тим, як взяти CR – V в оренду.
Незважаючи на зміни в дизайні, модель зберегла свій впізнаваний стиль. Це потужний, м’язистий автомобіль, готовий долати практично будь-які перешкоди на дорозі. У зовнішності CR – V стало помітно більше хромованих деталей. Змінилася форма фар як спереду, так і ззаду. Тепер вони виглядають оригінально і сучасно. Кліренс автомобіля становить 208 мм, чого цілком достатньо для вітчизняних доріг.
Всередині, як і раніше, дуже багато місця. Тут можна не тільки комфортно розміститися, але й досить вільно пересуватися по салону. Задній диван заслуговує особливих похвал. Подорожувати на ньому буде дійсно зручно не тільки на короткі дистанції, але і на довгі відстані.
Крісла другого ряду мають підігрів. Двері відкриваються під хорошим кутом, що дозволяє в значній мірі полегшити посадку.
Попереду теж максимально зручно сідати в машину. Крісла і кермо мають різні регулювання. Між сидіннями знаходиться бокс, в якому можна зберігати різні дрібниці.
На центральній панелі знаходиться великий дисплей з великою кількістю встановлених функцій. Є також проекційний екран, який дозволяє контролювати швидкість, не відволікаючись від дороги. В залежності від обраного режиму – спорт або еко – автомобіль буде більш енергійним або розміреним. Збалансована підвіска дозволяє проходити перешкоди на дорозі практично непомітно для пасажирів.
Машина швидко реагує на управління, а в повороти вписується досить плавно, дозволяючи собі лише незначні крени.
Розробники поставили перед собою завдання поліпшити популярну у вітчизняних водіїв модель CR – V і зберегти при цьому її пізнаваний вигляд. Дизайн зазнав помітні зміни, салон став просторішим. Нові електронні опції полегшують керування автомобілем. Вибираючи цю модель в оренду, ви отримаєте комфортний сучасний кросовер, надійний і безпечний.
Орендуючи автомобіль, важливо знати про деякі нюанси.
При використанні матеріалів сайту активне зворотній посилання обов’язкове.
Дана пропозиція не є публічною офертою і може бути змінено в односторонньому порядку.