Як взяти машину в оренду

4-17-2019

Как взять машину в аренду
Добрий день мешканці та гості р. Прокатний парк розподілений по класах автомобілів: від економ до люкс, в якому надані автомобілі від провідних світових виробників – Daewoo, Ford, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Mercedes, BMW, VW, Mitsubishi, Porsche, Lexus.
Також хочемо вам порекомендувати авто на прокат rentdrive
Замовлення підтверджується тільки на групу автомобіля, а не на конкретну модель. Тим не менш, будуть докладені всі зусилля, для того, щоб задовольнити побажання клієнта. За послуги прокату автомобіля клієнт може розрахуватися з допомогою кредитних карток платіжних систем American Express, Visa, MasterCard, а так само за готівковим або безготівковим розрахунком. ru/, страхування по системі КАСКО, цивільна відповідальність перед третіми особами, ПДВ, але не включають пальне. Добовий тариф діє протягом 24 годин з моменту початку прокату. Запитуйте про умови довгострокової оренди, якщо Ви хочете взяти автомобіль дешевше на тривалий термін.
Сума застави за автомобіль на час прокату становить (з врахуванням ПДВ). Дана сума блокується на кредитній карті клієнта і повертається після закінчення дії договору оренди. В разі безготівкового розрахунку здійснюється передоплата повної вартості послуг і надається гарантійний лист про оплату. При оплаті готівкою сума застави вноситься в касу прокатної компанії і повертається після закінчення дії договору прокату.
Доставка АБО відгін в межах міста, в робочий час здійснюється безкоштовно. Вартість доставки або відгону автомобіля між містами України розраховується додатково.
Орендар повинен мати водійські права зі стажем водіння не менше 2 років для автомобілів груп Econom, Compact, Intermediate і не менше трьох років для автомобілів груп Standard, Full – size, 4×4, Premium та Luxury. Водійське посвідчення повинне бути дійсним на території України. Мінімальний термін прокату без водія становить 24 години.
При оренді автомобіля з водієм орендар оплачує цю послугу, і не несе ніякої відповідальності за автомобіль (пошкодження, викрадення тощо ), а на кредитній карті не блокується заставна сума. Мінімальний термін оренди автомобіля з водієм становить 3 години.
Всі автомобілі надаються в оренду з повним баком бензину. При поверненні автомобіля з неповним баком, з орендаря стягується вартість дозаправки, в розмірі .
Компанія утримує штраф у роз мірі . 240 з ПДВ за кожний випадок втрати документів на автомобіль, ключів, пошкодження шин, втрату або пошкодження будь – якого додаткового обладнання. Також Ви можете скористатися автомийкою, де проводиться контактна та безконтактна мийка, хімчистка салону і його прибирання пилососом , натирання автомобіля воском і полірування.