Як виховати дитину

10-31-2018

Как воспитать ребенка
Ми всі мріємо виростити дитину так, щоб він упевнено ступив у великий світ і відчував себе в ньому вільно. Але виростити таку особистість — великий труд, який не всім виявляється під силу. Як же зробити це «на відмінно»? Так, щоб ми пишалися дитиною і усвідомлювали, що виховали справжню людину — благородного та морального.
Також хочемо вам порекомендувати Оксана Королович
Насправді поняття моральності, яке включає в себе і добро, і борг, і справедливість, — це фундамент, на якому будуть будуватися багато важливі принципи, погляди, рішення дитини. Ставши дорослим і перебуваючи перед вибором, він буде керуватися поняттями, закладеними йому в дитинстві.
А ще обов’язково вивчайте дякувати, говорити слова ввічливості, керувати емоціями і щиро бажати добра навколишнім людям. Розкажіть, що всі, хто нам зустрінеться на шляху, можуть і не знати «наших» правил і чинити по-іншому. Але це не повинно позначатися на нашому поведінці, не варто повторювати: «Як до мене, так і я»; «Як всі, так і я». Ми самі можемо стати прикладом для багатьох людей — висловлюючи добро і роблячи добрі вчинки.
Хороші добрі казки, повчальні історії — читайте їх з дитиною і обов’язково розбирайте, чому герої вчинили саме так. А як би на їх місці поступив ваш син, донька? Що таке хороші і погані вчинки? Розбираючи, аналізуючи вчинки книжкових героїв, ми вбираємо норми і закони, якими дитина буде керуватися згодом.
Ви повинні розуміти свого малюка як ніхто інший. Повинні знати його думки, його ставлення до оточуючих людей і світу в цілому, як він спілкується з однолітками. Для цього важливо, як можна частіше проводити час разом і через заняття, через гру передавати йому той багаж мудрості, який ви накопичили за життя. Зробіть це, поки ваша дитина не перетворився на все заперечує підлітка і навідріз відмовився вас слухати.