Як виграти суд за кредитом з банком.

2-23-2018

Як виграти суд за кредитом з банком.
Але якщо Ви вже отримали повідомлення, але не можете з’явитися в суд у зв’язку з відрядженням, хворобою і т. п., і у Вас є документ, що підтверджує це обставина – повідомте про це суд, надайте докази і просіть про перенесення слухання справи на іншу дату. Відкладати розгляд справи суд може неодноразово, все залежить від обгрунтованості причин вашої неявки. Також, причиною перенесення може бути хвороба або відрядження Вашого представника (адвоката або юриста). До речі, причини переносів потрібно ретельно продумувати і підтверджувати, інакше суд може винести заочне рішення. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі суд без моєї участі.
Досвідчений юрист назве Вам ще з десяток клопотань та заяв, які допоможуть відкласти розгляд справи в суді. Технічний позов – це позовна заява, яка подається в суд з формальних підстав і без мети задоволення. Одна з можливих завдань цього позову – затягування часу. Важливо не помилитися, адже в разі вступу в силу рішення суду першої інстанції, відтягувати його виконання буде вкрай важко.
Хоча, при грамотному підході, зупинення виконання судового рішення можливе і на стадії касаційного оскарження. Якщо цього не зробити, банк отримає виконавчий документ про стягнення боргу і пред’явить його в Державну виконавчу службу. Якщо Ви сумніваєтеся, не знаєте напевно як краще і довше протистояти банку в суді, йдіть до професіоналів. Відомі випадки, коли в результаті правильної стратегії ведення справи, судовий процес щодо стягнення кредитного боргу тривав 3-4 роки і більше.