Як вибрати зовнішній акумулятор для телефону/смартфона

8-24-2017

Користувачі, які хоч якось цікавляться мобільними пристроями, напевно чули зовнішніх акумуляторах. В назві пристрою відображена його суть — це акумулятор, яким можна заряджати батарею іншого пристрою. Power Bank, а саме так іменується зовнішній акумулятор англійською мовою, це, як правило, невеликий девайс, який вільно поміщається в сумці (іноді навіть в кишені, а його ємності найчастіше вистачає, щоб пару-трійку раз зарядити смартфон. Сьогодні ми б хотіли поговорити про те, на що саме варто звертати свою увагу при покупці Power Bank. Хочу запропонувати Вам купити аккумулятор для телефона

Ємність зовнішнього акумулятора

Мабуть, це перше, на що варто звернути свій погляд. Для початку визначтесь, яка ємність вам необхідна. В якості прикладу візьмемо акумулятор ємністю 5200 маг (міліампер-годин). Припустимо, що ємність акумулятора смартфона становить 2500 маг. Це означає, що з допомогою зовнішнього акумулятора ви зможете зарядити смартфон близько 2 разів (сюди треба включити незначні втрати енергії). Відповідно, виходячи з цього ви повинні вирішити, вистачити вам такий ємності Power Bank чи ні.

Що стосується максимальної ємності, у продажу можна знайти зовнішні акумулятори, ємність яких складає кілька десятків тисяч маг! Однак ви повинні усвідомлювати, що подібний пристрій має такі габарити, що ледь поміщається в жіночу сумку.

Ще один важливий момент — це напруга на виході зовнішнього акумулятора. Воно може розрізнятися, а це, в свою чергу, може призвести до того, що зовнішні акумулятори, які мають однакову ємність, але різне напруга, в реальності будуть містити кілька різну кількість електроенергії. Втім, різниця не повинна бути значною.

Сила струму

Цей важливий параметр впливає в першу чергу на швидкість зарядки гаджета. Наприклад, якщо ви намагаєтеся заряджати смартфон акумулятором з силою струму 0,5 А, він буде заряджатися в півтора-два рази повільніше, ніж від такого ж акумулятора, але має силу струму 1А.

Оптимальна сила струму для планшетів — 1,5-2А, в іншому випадку він буде заряджатися дуже повільно.

Є акумулятори, які підтримують силу струму від 3А і навіть вище, але для смартфона буде достатньо 1А. Тим більше, що така сила струму сприятливо позначається на роботі акумулятора пристрою, який ви плануєте заряджати.

Габарити

Вкрай важливий параметр. Якщо у вас є рюкзак або сумка, яку ви постійно носите з собою, напевно, немає сенсу замислюватися про габаритах Power Bank. Інша справа, якщо ви плануєте тримати зовнішній акумулятор в кишені.