Як вибрати якісну тканину.

3-27-2019

Як вибрати якісну тканину.

Оббивка – ось на що треба звертати увагу в першу чергу при виборі кухонного куточка. Підвищена вологість, часті перепади температури, різні забруднення, прямий контакт з водою – все це буде брати на себе саме оббивка. Тому вона повинна бути якісною зносостійкою і простий у догляді. Це перше питання, на який Ви повинні дати відповідь. Оббивка може бути або текстильна, або шкіряна (еко шкіра). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі процентовка.
Вони різняться і ціною, і фактурою, та експлуатаційними особливостями. Як бачите, текстиль та еко шкіра (чи натуральна шкіра), володіють абсолютно різними властивостями. Вони різні на дотик, вимагають різного догляду і по – різному виглядають. Тепер давайте поговоримо про те, яка тканина краще підходить для оббивки кухонного куточка. Вона може відрізнятися складом, типом плетіння ниток, тактильними відчуттями і фактурою.
Наскільки добре для кухні підійде оббивка з натуральної шкіри – вирішувати тільки Вам. Якщо Ви зробите вибір на користь цього елітного матеріалу, то пам’ятайте, що догляд йому потрібен відповідний. Існуємо безліч спеціальних засобів, які будуть підтримувати новизну шкіряних меблів і не дозволяти оббивці тріскатися. В обох випадках Ви зможете вибрати абсолютно будь-який колір і підібрати найбільш приємну для Вас фактуру.