Як вибрати весільну сукню

8-19-2017

Практично у кожної нареченої перед весіллям постає питання: як вибрати весільну сукню? Багато наречених йдуть у весільні салони і, стикаючись з величезним вибором суконь, думають яку весільну сукню вибрати. Отже, перед тим як відправлятися по магазинах, необхідно знати, як правильно вибрати весільну сукню. Для початку варто визначитися з фасоном. А як вибрати фасон весільної сукні підкажемо Вам ми. Важним атрибутом буде замовити http://salut-ts.com.ua/category/fire_ng

Звичайно, будь-яка дівчина хоче в день свого весілля виглядати ідеально незалежно від того, яка в неї фігура: струнка або пишна. Відчувати себе на всі 100 відсотків допоможе сукня з правильно підібраним фасоном.

Перший фасон, який ми розглянемо в питанні як вибрати весільне плаття в стилі «Ампір». Такі весільні сукні мають завищену талію, тобто спідниця починається відразу під грудьми. Нижня частина сукні може бути як повітряної і струмує, так і облягає. Такий фасон чудово підійде нареченим з невеликими грудьми, а якщо зробити акцент у вигляді каменів на зоні бюста, то це допоможе візуально збільшити його. Сукні в стилі «Ампір» ідеально сидять на дівчатах з грушоподібною формою тіла: вони візуально подовжують ноги, збільшують бюст, а також відволікають увагу від животика, якщо такий є.
Наступний варіант підкаже, яку весільну сукню вибрати дівчатам практично з будь-якою фігурою. Називається цей фасон суконь «А-силует». Назва ця з’явилася тому, що зовні плаття нагадує велику букву «А»: воно розширюється до низу, при цьому вміло підкреслюючи груди. Крій суконь з А-силуетом, як правило, цілісний, але можуть бути і моделі з спідницею і топом окремо, що зробить образ нареченої більш оригінальним. Таке плаття робить пишних наречених візуально більш стрункими, а невисоких – вище. Щоб приховати великі стегна можна скористатися под’юбніком на кільцях. Сукні «А-силует» є класикою весільної моди і можуть виконуватися з різних матеріалів. Більш ніжно і натурально виглядають сукні з шовку, коли спідниця плавно спадає. Для пишних суконь використовуються більш важкі тканини для основної спідниці, а верхні шари легкі і повітряні робляться з тафти або фатину.
Далі при відповіді на питання як правильно вибрати весільну сукню розглянемо бальні весільні сукні: шикарна спідниця на криноліні, відрізна талія і ущільнений корсет, розшитий бісером здатні перетворити будь-яку наречену! Таке плаття завжди виглядає дорого і нарядно, а також воно візуально піднімає груди. Припустимо використання будь-яких прикрас: стрічки, банти, рюші, друк та вишивка. Не рекомендується надягати бальні сукні нареченим з низьким зростом і постаттю далекою від стрункою. Корсет повинен максимально сидіти по фігурі без жодних складок.
Наступна модель, яку розглянемо, вибираючи фасон весільного плаття – «Русалонька». Таке плаття підійде тільки нареченим з ідеальною фігурою, його зазвичай вибирають дівчата, які точно знають, чого хочуть. Ефектно і сексуально виглядає сукня «Русалонька» зі шлейфом. Цей образ, мабуть, ніколи не вийде з моди, але ще раз повторюємося, що підійде такий фасон далеко не кожного, а тільки дамі з витонченою і стрункою фігуркою. Якщо Ви боїтеся, що шлейф буде заважати, то можна попросити в салоні, щоб його кінець кріпився до Вашої руки. Це допоможе уникнути якихось незручностей чи казусів.