Як вибрати уплотнюючі кільця

1-4-2020

Одним із способів виробництва даної продукції є метод пресування. Компанія через власні торгові точки реалізує вироблену продукцію, наприклад, таку як кільця гумові ущільнювальні та поліуретанові, манжети для пневматичних пристроїв і іншу. Хочемо порекомендувати вибрати уплотнительные кольца на сайті по найкращій ціні

Надійність і якість
Кільця гумові ущільнювальні і поліуретанові використовуються в якості надійних ущільнень в багатьох видах пневмо – і гідроустройств.

При виготовленні кілець гумових ущільнювальних і поліуретанових ми використовуємо маслобензостійкі гуму, поліуретан, каучук фтористий, силіконовий каучук та інші компоненти. У багатьох випадках ущільнювальне кільце з поліуретану використовується в якості ефективного замінника для гумового кільця. Це пояснюється тим, що експлуатаційні характеристики поліуретанових кілець в частині зносостійкості в 2-3 рази краще гумових аналогів.

Підбираючи для обладнання кільця гумові ущільнювальні, необхідно ретельно вивчити їх властивості. Від цього безпосередньо залежить те, наскільки надійно і безпечно вибране виріб буде працювати при певному тиску в необхідному діапазоні температур. У процесі функціонування на кільця гумові ущільнювальні постійно впливають різні силові фактори, в результаті чого вони розтягуються, скручуються і стискаються. Тому для даних ущільнень надзвичайно важливою є така характеристика, як повернення в початковий стан після зняття навантаження.

Кільця гумові ущільнювальні і поліуретанові в ході монтажних робіт досить легко встановлюються. Як правило, елементи даного виду потрібно замінювати при проведенні кожного планового ремонту обладнання.