Як вибрати ультразвукову ванну

4-10-2017

Ультразвукові технології дозволяють вирішити безліч технологічних завдань, використовуючи ультразвукове устаткування різної потужності в різній комплектації. Ультразвукові ванни, мабуть, самий затребуваний вид ультразвукового устаткування.Хочу порекомендувати ультразвуковые ванны купить

Ультразвукову ванну купити можна здавалося б у численних постачальників. Якщо Ви купуєте імпортну ультразвукову ванну провідних європейських виробників, швидше за все Вам доведеться ще й купувати імпортні робочі розчини і витрати виходять досить відчутними.

При виборі ультразвукової ванни можна ґрунтуватися на стандартних варіантах. Але при цьому дуже ймовірно, що Ви заплатите за зайвий обсяг. І не факт, що ультразвукове очищення при цьому максимальної ефективності. Існує поширена помилка, що чим вище ультразвукова потужність, тим краще ультразвукова очистка. Насправді (і ми багаторазово довели це в нашому обладнанні ) споживана потужність аж ніяк не знаходиться в прямо пропорційній залежності з ефективністю ультразвукової кавітації. Тут є багато нюансів, зокрема, це адже тільки споживана потужність, яка ще не гарантує хорошу її віддачу навантаження (робочий розчин). Так, не давній конкретний приклад, наш ультразвукової комплект (випромінювач і генератор) споживаної потужністю 600 Вт, якісно очищає внутрішні забруднення пластикових бутлів за час менше 3 хвилин. Він замінив раніше стояв там подібний комплект потужністю 2500 Вт одного відомого російського виробника, який з цим завданням взагалі не впорався. Важливим фактором є також правильно підібрана конструкція ультразвукової ванни, розташування і конфігурація ультразвукових випромінювачів.

Це ж відноситься до частоті ультразвуку. Неспеціалісти іноді вважають, що чим вона вища – тим якісніше ультразвукова очистка. Але, наприклад, вже давно експериментально доведено, що при частоті вище 60кГц ультразвукова кавітація практично припиняється, відповідно і ефективність очищення значно знижується, очищення на такий і вище частоті інтенсифікується тільки за рахунок акустичних течій (перемішування).

Ультразвукові генератори виконуються з урахуванням новітніх розробок і забезпечені:

системою захисту від сухого пуску;
системою автоматичного регулювання потужності;
системою автопідстроювання частоти;
системою м’якого пуску і м’якого відключення;
системою захисту від позаштатних режимів роботи та їх діагностики.
– Пьезопреобразователи (ультразвукові випромінювачі) виконуються різної конфігурації як з одного, так і з двома випромінюючими поверхнями.

Щоб купити ультразвукову ванну або ультразвукову лінію ефективну саме для очищення ваших деталей потрібно зробити запит  у будь-якій зручній вам формі, вказавши форму, розміри, матеріал деталей, бажану продуктивність і тип забруднень.

Наші фахівці підберуть технологічний миючий розчин – максимально ефективний для даного технологічного процесу, ультразвукова ванна або ультразвукова лінія буде запропоновано Вас з оптимальними розмірами і тільки необхідними для ваших умов опціями, за мінімально можливою ціною.