Як вибрати уггі чоловічі

10-11-2018

Как выбрать  угги мужские
Неперевершений комфорт і дотримання найвищих вимог до якості – саме завдяки цим факторам продукція компанії «UGG Australia» є впізнаваною практично в будь-якої точки земної кулі, де температура опускається нижче нуля. Разом із зростанням популярності, на жаль, частішають випадки підробки моделей знаменитої марки. Купуючи уггі не в спеціалізованих магазинах, існує величезний ризик натрапити на дешевий сурогат, який не буде повною мірою відповідати вимогам клімату і довговічності. Таке взуття не зігріє ноги в мороз, буде некомфортна і втратить зовнішній вигляд вже після декількох носок.
Також хочемо вам порекомендувати угги мужские
Вибираючи уггі, подивіться, як виконано їх підошва. Трохи пам’ятаєте зразок в руках: підошва повинна бути гнучкою і толстой (приблизно 12 міліметрів). Як правило, у сурогатних уггов товщина підметки досягає лише 6-7 міліметрів і набагато жорсткіше, значно зігнути її не вийде. Зверніть увагу на фактуру: в оригінальної моделі УГГ вона завжди рельєфна, з відтиском логотипу компанії.
Шви. Взуття торгової марки «UGG» проходить сувору сертифікацію і контроль якості. Тому зовнішній вигляд і якість прошивки вироби не повинні викликати ніяких сумнівів. У підроблених примірників шви часто досить низької якості. Якщо на внутрішній поверхні або по периметру підошви стирчать нитки або видні сліди проклейки, будьте впевнені – це не справжні уггі.
П’ятка. Внизу на зовнішній стороні п’яткової частини повинен бути нанесений логотип «UGG», причому обов’язково технікою тиснення. Особливу увагу варто приділити його виконання: у оригінальних моделей літери «наїжджають» один на одного, навіть мінімальної відстані між ними бути не повинно. П’ята оригінальних моделей значно ширше, ніж у контрафактних.
Придбати легендарне якість і комфорт взуття «UGG» ви зможете в нашому інтернет-магазині«UGG Australian». За допомогою зручного каталогу ви легко зорієнтуєтеся і підберете собі модель з безлічі представлених варіантів. Спеціальна шкала допоможе не помилитися при виборі розміру. Крім класичних моделей ви знайдете літній варіант взуття, а також ugg аксесуари.