Як вибрати тур

3-2-2019

Как выбрать тур
Новий канал “Новини” Як вибрати “гарячу” путівку. Рекомендації головних мандрівників Нового каналу .
Також хочемо вам порекомендувати https://levneletenky.cz/letenky-do-moskvy-letiste-v-moskve.html
Як вибрати «гарячу» путівку.
Погода на вулиці дихає теплом. Тому багато хто з нас почали планувати літній відпочинок. Один з найпопулярніших варіантів, це, безумовно, придбати «гарячу» путівку. Тому що, найчастіше, такі пропозиції відверто дешевше. Звичайно, хтось віддає перевагу морський берег, хтось – походити вуличками історичних міст, але правила вибору «палаючого» тури для всіх видів подорожей однакові. Що потрібно знати, щоб не помилитися, вибираючи таку путівку, розповідають ведучі Нового каналу. Я за те, щоб мати знайомих в туристичній сфері. Від них потрібно отримати рекомендації щодо, наприклад, готелю, який вам сподобався.
По своєму досвіду скажу: ми відпочивали з родиною в Єгипті, придбали путівку в готель чотири зірки, а не п’ять, але виявилося, що за рівнем сервісу, харчування та виходу до моря він виявився на голову вище всіх п’ятизіркових готелів. Саме тому добре мати особисті рекомендації. Навіть якщо раптом станеться халепа, є куди дзвонити з питаннями. У великих компаніях «сім менеджерів», і вони будуть один на одного вас перекидати. І дуже важливо оформити страховку, тому як будь-яка болячка може вилитися в кілька тисяч доларів. Страховка зніме ризик непередбачених великих витрат, – стверджує Саша. Вітаю переможця @lusanyukolesya , з мене презент, напишу в особисті повідомлення. Альо подарука буде 2, тому, що це не кінцевий пункт призначення. За мною найвища споруда у світі Бурдж Халіфа 828 метрів. Що правда, я зробив з неї Пізанську Вежу #безобробки Як.
Щоб по приїзду не отримати неприємний сюрприз, – каже Маша.
При виборі «палаючого» туру необхідно взяти за правило отримати максимум інформації про нього: що за готель, яким перевізником будемо летіти і так далі. Потім прийти додому і зайти в інтернет, де подивитися всі аналогічні пропозиції і порівняти ціни. Дуже часто виявляється, що «гарячу» путівку можна знайти дешевше. Тому тут потрібно щільно засісти і обдзвонювати операторів, таким чином можна знайти «гарячу» путівку дешевше самої «гарячої». Потрібно також додати, що в «гарячих турах є невелика небезпека. А саме: оператор вказує, що путівка в системі : цікавтеся у агентства – який готель, умови, харчування і всіма іншими параметрами, – поділився Максим. Детальну інформацію та контакти для переговорів щодо отримання прав на розміщення відео можна знайти на сайті ініціативи www.