Як вибрати тур

7-23-2019

А чи знаєте ви, що між двома популярними курортами Хургада та Шарм Ель Шейхом є величезна різниця? І якщо ви не знаєте цих нюансів, можете пристойно зіпсувати відпустку собі і своїм близьким. А ми розповімо, як правильно вибрати тур в найпопулярнішу країну для цілорічного відпочинку. Хочемо порекомендувати вибрати смотреть на сайте

І так, Хургада, найперший курорт, на якому почалося будівництво готелів. Туристичний центр на узбережжі Червоного моря з величезною кількістю готелів на будь-який смак і гаманець. Тут є міські та пляжні готелі, велика кількість кафешок, ресторанів в центрі міста.

Так в чому ж відмінність від Шарм Ель Шейха, запитаєте ви? Саме Хургада вважається найбільш підходящим напрямком для сімейного відпочинку. Тут є пляжі зі зручним піщаним входом. Море тут лазурне, практично не відчуваються припливи і відливи.

Як вибрати тур в Єгипет?
Це означає, що відпочивати з дітьми на пляжі буде тільки в радість. Дитина зможе самостійно купатися на березі. Всі готелі розраховані на сімей з дітками, тому пропонують гарну анімаційну програму, дитяче меню, ліжечка і велика кількість аквапарків по-близькості.

На відміну від Хургади, в Шарм ель Шейху менше пляжів з пологим заходом в море, але все ж вони є.

Шарм Ель Шейх – перлина Червоного Моря. Курорт, який відмінно підійде для молодіжного або сімейного відпочинку. Всілякі коралові губки, рифи, водорості, анемони та інші безхвості тварюки – лише барвиста декорація для шаленої кількості лускатих, що живуть у водах шарму. Найбільше цей курорт полюбився молоді.