Як вибрати стільницю для кухні.

2-26-2019

Як вибрати стільницю для кухні.

Стільниця кухонного гарнітура – це, по суті, аналог кришки столу. Вона є тією частиною всієї конструкції, яка відчуває максимум всіляких впливів. І це не тільки чисто механічні навантаження, наприклад, при обробленні продуктів. Це вплив і температури (гаряча посуд), і вологи, і різних хімічних сполук у вигляді пролитої на неї соусів, есенцій і т. Думається, радити щось в цьому плані немає сенсу, так як кожна розсудлива людина має свою точку зору з будь-якого питання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить фасад кухни.
Напевно, варто зробити невеликий огляд деяких поширених типів стільниць із зазначенням їх достоїнств, так і недоліків. Ну а вибір – справа індивідуальна. Потрібно врахувати, що основний матеріал виготовлення більшості стільниць, як правило, однаковий. Важлива деталь – товщина плити, яка коливається в межах від 2 до 6 див. Зрозуміло, що чим товще, тим дорожче. Однак якщо передбачається встановлення варильної поверхні, то оптимальний варіант – 3 – 5 див.
Різниці немає, крім однієї деталі. ДСП в своєму складі має смоли, що використовуються в технології виробництва. Фахівці стверджують, що вони можуть негативно впливати на незміцнілий (дитячий) організм. Хоча вироби з ДСП стоять все – таки дешевше. Матеріали для облицювання поверхні застосовуються як штучні, так і натуральні. Розповімо про що часто зустрічаються варіанти стільниць. Напевно, самий «купується» тип стільниць, який і розрахований на масового споживача.