Як вибрати смартфон

6-25-2017

Порадити смартфон зможе кожен: згадайте, що зараз на слуху, так назвіть найгучніше ім’я, — ось ви і експерт! Але ми не шукаємо легких шляхів, і з вами будемо чесні: радити конкретний пристрій в такому випадку — просто неправильно. Скільки людей, стільки й думок, і наші з вами уподобання можуть не співпадати.
Просто прочитайте наше повне керівництво по вибору смартфона мрії. Вважайте, що це карта нетрями, які доведеться подолати, в пошуках апарату по душі. Пропоную купити в этом интернет магазине

Але для початку дайте собі відповідь на найголовніше питання, який в принципі визначить ваш вибір.
Визначитеся, навіщо вам смартфон
Якщо ви раніше не користувалися смартфонами, вам може і не сподобається. Серйозно. Не чекайте тієї компактності, тривалості роботи і безвідмовної надійності, які гарантують вам сучасні телефони-«дзвонилки». Зростаючі діагоналі екранів диктують збільшення розмірів пристроїв — з цим доведеться змиритися.
Потужні процесори, яскраві дисплеї і корисні цікаві програми — акумулятори сучасних смартфонів «сідають» зі швидкістю пенсіонерки, яка займає вільне місце в тролейбусі.

Краще купіть вашим звичайним телефоном в пару планшет. Це практично, так і збереже вам нервові клітини і час — не доведеться відзначати на карті міста вільні розетки, а потім переміщатися перебіжками між ними, розважаючи друзів питаннями «у тебе є зарядка микроюэсби?..»
Нам не вдалося вас переконати, правда ж? Розуміємо. В такому випадку, перейдемо до вибору операційної системи вашого майбутнього смартфона.
Виберіть між Android, iOS або Windows Phone
Смартфон («розумний телефон») — це маленький комп’ютер. Він працює під управлінням операційної системи, з його допомогою можна встановлювати і виконувати програми. Але одне і те ж програма не працює на різних операційних системах (Instagram для iOS, Android і Windows Phone 8 — це різні програми, їх код відрізняється).
На цих словах, здоровий глузд, откашлявшись, тут же підкаже вам вибирати «операційку» треба ту, де програм більше, і вони якісніше. Хто ми такі, щоб сперечатися з вашим здоровим глуздом?
Заздалегідь зверніть увагу на асортимент аксесуарів до смартфону (можливо купити для апарату чохли, док-станції і інші корисні і не дуже доповнення), а також поцікавтеся, чи добре виробник підтримує пристрій. Гірше почуття розчарування від володіння «топовим» смартфоном без надії на оновлення може бути тільки знання, що в грі «Ну, постривай!» після 999 очок не показують мультики.
Втім, у більшості випадків, ваш вибір зведеться до трьом «китам» сучасного нам мобільного світу — Android, Windows Phone і iOS.
Android
З покупкою цього стартапу, Google стрибнув у вагон мчить каліфорнійського поїзда, ввічливо змусивши посунутися привільно розташувалася там Apple з її iOS. Вчорашні партнери стали конкурентами на ринку мобільних технологій, що викликало не тільки чергові патентні війни, але і загострило здорову конкуренцію. От і нехай собі воюють: нам з вами краще, є з чого вибирати!