Як вибрати сервісного центру по ремонту комп’ютерів телефонів планшетів

10-23-2020
Як вибрати сервіс з ремонту комп'ютерів?

На жаль, цифрова мобільна електроніка не застрахована від поламок. Телефон, планшет, ноутбук, Айфон, Айпад або мак-буків можуть зламатися в самий невідповідний момент. І це насправді катастрофа! Сучасні телефони, планшети або ноутбуки створені не тільки для дзвінків, серфінгу в інтернеті або ігор. За допомогою них люди заробляють гроші, отримують необхідну і важливу інформацію, вибудовують маршрути, управляють банківськими рахунками, контролюють і підтримують зв’язок з віддаленими об’єктами, керують фірмою …. І в такій ситуації тільки 2 шляхи: купувати новий телефон, планшет або ноутбук або лагодити зламаний. Також хочемо вам порекомендувати ремонт ПК в сервісному центрі в місті Одеса.

Поламки бувають різні і ціни за ремонт залежать від причини несправності. У деяких випадках вдається звільнитися “легким переляком”, заплативши за ремонт зовсім не дорого, а іноді доводиться вкладати в ремонт значну суму!
Як же визначити, чи варто ремонтувати телефон, планшет або ноутбук або дешевше купити новий? Щоб відповісти на це питання, потрібно для початку провести діагностику.

У чесному сервісному центрі діагностика як правило безкоштовна, в разі, якщо ви погоджуєтеся на подальший ремонт. Але навіть якщо ви відмовитеся від ремонту з якоїсь причини, з вас візьмуть за діагностику зовсім невеликі гроші . Ці гроші ви платите за розбирання та складання апарату з метою проведення діагностики. З огляду на, що сучасні телефони та планшети мають не знімні задні кришки, які доводиться відклеюватися для того щоб дістатися до нутрощів, ціна за діагностику недорога. Якщо вам хтось “кричить” що у них абсолютно безкоштовна діагностика, навіть в разі відмови від ремонту, варто насторожитися. Безкоштовний сир як ми всі знаємо буває тільки в мишоловці! Жоден сервісний центр не буде працювати собі в збиток.

Під час діагностики майстер виконує роботу з розбирання та збирання апарату, витрачає на це час, а можливо і використовує якісь витратні матеріали, витрачає електроенергію, а оренду за приміщення сервісного центру потрібно платити, не залежно від того, погодьтеся ви на ремонт чи ні . Тому багато майстерні, заманюють “безкоштовної діагностики” працюють за принципом: – не взяли гроші за діагностику, значить витягнемо дорогі оригінальні запчастини, а встановимо несправні або китайські!

Інформаційна підтримка: https://m-service.com.ua/