Як вибрати сервер

4-10-2019

Как выбрать сервер
Як правильно і розумно вибрати сервер, який впливає на життєдіяльність і просування вашого сайту – це задача, яка стоїть перед кожним, хто хоче, щоб його майбутній інтернет – ресурс працював безперебійно, після розміщення його на сервері того чи іншого хостинг – провайдера.

В першу чергу, коли вам потрібно вибрати сервер для сайту, визначте для себе поточні та потенційні завдання, які повинен виконувати ваш сайт.Також хочемо вам порекомендувати https://e-server.com.ua

Це дуже важливо, тому як, якщо ви зупините свій вибір на сервері з надлишковою потужністю, це спричинить невиправдану і непотрібну переплату, а з недостатньою – погане функціонування сайту. Ви повинні бути впевненими в тому, що сервер для сайту, який ви виберете зможете забезпечити його функціонування на належному рівні, а хостинг – провайдер – якісну і своєчасну підтримку.

Сервер – це комп’ютер, що відрізняється високими показниками потужності і продуктивності. Добре налагоджена, стабільна і потужна його робота відповідно забезпечує швидку і функціональну роботу вашого сайту. Сервер низької якості тягне за собою технічні збої, які гальмують просування сайту і знижують інтерес користувачів до вашого проекту, що вкрай небажано, якщо ви хочете, щоб ваш інтернет – проект мав успіх і не доставляв вам регулярні незручності. Віддавати переваги безкоштовного сервера не варто, оскільки безкоштовні послуги окупаються розміщенням різного роду реклами, яку потрібно відключати за окрему плату. Коли інтерес користувачів зростає до веб – сайту, ви отримуєте повідомлення про перевищення припустимою навантаженні і тоді ви будете змушені перейти на платний план тарифікації.

Тому краще відразу ж на етапі, коли вам потрібно вибрати сервер, віддати свою перевагу платному хостингу і скористатися його послугами. Ще одним великим мінусом безкоштовних серверів є погана, ненадійна техпідтримка. Хоча дуже важливо, щоб вона була якісною та швидкою. В результаті власник отримує відповідь на проблему, яка вже неактуальна. Раз і назавжди треба відмовитися від ідеї розміщення сайту на безкоштовному хостингу, який надалі буде належати хостеру і власник не зможе його перенести. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому порталі а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке вище у тексті, в них ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя замітка вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для себе інформацію а також відповили на свої питання.

В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому сайті а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке вище у тексті, там ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя стаття вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для себе інформацію і відповили на свої питання. В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому порталі а також незабудьте відвідати на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, в них ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя замітка вам допомогла і ви знайшли тут важливу для себе інформацію та знайшли відповіді на свої питання.

Як годували солдатів під час Другої світової

Вторгнення німецьких військ до Росії сильно підкосило сільське господарства. Більшості робітників довелося піти на фронт, тому за тваринами і посівами було нікому стежити. Крім того, багато продовольчих баз були знищені, і до кінця 1941 року проблема харчування стояла особливо гостро. Особливо це було важливо для солдатів, які витрачали багато сил на фронті.


Що видавали різним категоріям військових


У 1941 році уряд випустив наказ, в якому були прописані норми харчування солдатів. Військовослужбовці ділилися на кілька категорій, згідно з якими отримували харчування. Наприклад, червоноармієць на передовій щодня отримував 800 грам житнього хліба, 500 г картоплі, 320 грам овочів, 150 грам м’яса, 100 грам риби, 170 грамів круп і макаронів. Деякі категорії військовослужбовців отримували надбавки: начальникам середнього і вищого класу того ж належало печиво, згущене молоко, а також цигарки або тютюн.
Особливе харчування належало і бійцям ВВС: всі порції були подвоєні, а в раціон входили яйця, сметана, сухофрукти, сир і масло. Некурящим жінкам під час війни видавали додатково 200 грам шоколаду або 300 грам цукерок в місяць.
“Наркомівські 100 грам”


Так називали норму видачі алкоголю солдатам, яку ввели секретним наказом в серпні 1941 року. Згідно з документом, всім солдатам на першій лінії фронту щодня видавалося по 100 грам горілки. Він діяв до травня 1942 року. Тоді уряд випустило новий наказ, за яким по 200 грам видавали тим, хто домігся успіху в боях, а вже через рік повернули 100 грам для солдатів, що здійснюють наступальні дії.

Після перемоги над Німеччиною алкоголь в армії скасували.
На фронт привозили не горілку, а чистий спирт. Начальники управління самі розбавляли його до потрібного градуса, а потім передавали на розлив солдатам.