Як вибрати подарунок

12-13-2017

Подумайте над двома питаннями: що вашому другу потрібно і що йому подобається? Бути може, йому необхідний новий чохол для айфона або айпад? У нас є відмінні моделі від неаполітанського бренду Calabrese, виконані з м’якої міцної натуральної шкіри. А може, піти далі і вибрати в подарунок гарну шкіряну сумку або папку? Рекомендую подарок мужчине на новый год

Якщо ваш друг любить краватки, то перед вами — ціле море варіантів. Постарайтеся знайти оригінальну модель, якої, за вашими підрахунками, в його колекції поки немає. Зверніть увагу на в’язані краватки, а також краватки з кашеміру — і просто на цікаві моделі з незвичайним візерунком, благо в Gents’ Stuff їх представлено безліч.

Елегантний парасолька-тростина — ще одна непогана ідея. Парасольки неаполітанської марки Mario Talarico, які ви знайдете в Gents’ Stuff, зроблені повністю вручну і захищають навіть від зливи з сильним вітром. Виберіть парасолю з оригінальної, незвичайної ручкою: наприклад, з бамбука, з лимонного дерева або з якої-небудь тропічної деревини.

Крім того, варто звернути увагу на шарфи. В нашому асортименті є як літні моделі (з таких матеріалів, як льон, бавовна і шовк), так і осінньо-зимові — з вовни. Головне — визначитися з візерунком. Ми радимо вибирати не занадто пересічні варіанти, але і враховувати смаки одного — думаємо, що ви їх добре знаєте, так що обов’язково підберете щось цікаве.