Як вибрати ортопедичне взуття

3-9-2020
LEO-847, TheoLeo (Турция)


.

Від вибору дитячого взуття залежить не тільки комфорт дитини, але можливість отримання деформації стопи. За останніми дослідженнями, приблизно 90% дітей з проблемами деформації стопи отримали її за життя. Саме тому дуже велика увага варто приділити цьому питанню. З цієї статті ви дізнаєтеся як підібрати взуття. Дитяче ортопедичне взуття у великій кількості представлена в магазині Орто-Лайн. Також хочемо вам порекомендувати https://www.orto-line.com.ua/orthopedic-shoes.html

Дуже часто головним критерієм для батьків у виборі дитячого взуття є її краса при цьому вони забувають про комфорт та ортопедичних властивості. В цей момент може бути незручною колодка, поганий каблук або вузький носок. У таких ситуаціях стопа дитини буде втомлюватися значно швидше, що може призвести до розвитку плоскостопості. А плоскостопість – це одна з найпоширеніших патологій. Варто відзначити, що кожна третя дитина має проблеми з деформацією стопи.
Плоскостопість може стати причиною розвитку серйозних проблем з опорною – руховою системою, так як при цьому захворювання відбувається зі зміщенням центру ваги. Хорошим способом профілактики є використання ортопедичного взуття.
Перший крок у виборі ортопедичного взуття починається не з походу в магазин або примірки вподобаної моделі, до того ж дитина не може сказати, що йому незручно і він відчуває дискомфорт при ходьбі.

Перше, що вам необхідно зробити – це взяти аркуш паперу, ножиці, олівець. На ньому дитина повинен залишити свій слід стопи, який ви акуратненько виріжете. Цей зліпок буде вашим перевірюваним матеріалом. Для цього необхідно докласти вирізаний відбиток до підошви і подивитися чи є заступи, виступи і як він по довжині. Шаблон завжди повинен бути трохи вже обраної моделі, в такому випадку можна сказати, що розмір підібраний правильно.

Але не варто забувати і про відчуття дитини. Обрана взуття не повинна тиснути на п’яту або пальці, взуття обов’язково повинна бути просторою, але при цьому і не занадто великий. В такому випадку також виникнуть проблеми з опорною – руховою системою. Саме за це причини ортопедичне взуття не можна купувати на виріст, тільки розмір в розмір.
Взуття має бути зроблений тільки з натуральних матеріалів, таких як шкіра, тканина або нубук.