Як вибрати ноутбук

6-20-2018

Що потрібно знати, яким критеріям слідувати і від чого відштовхуватися при виборі ноутбука? Вже знаючи в точності ноутбук з якими параметрами ви хочете — вам ніколи не навісити залежаний товар противний консультант.Ви вже давно бажаєте купити собі ноутбук, але не знаєте який саме вам підійде? Не турбуйтеся, адже головне ознайомитися з критеріями вибору ноутбука за допомогою нашої статті, потім визначитися, які функції ви будете з допомогою нього виконувати, і потім ознайомитися конфігурацією пропонованих ноутбуків, і вибрати найбільш підходящий ноутбук під ваші потреби. Рекомендую купити ноутбуки в Молдове

Отже вибір ноутбука здійснюється відповідно до певних критеріїв, почнемо мабуть.
Критерії вибору ноутбука або нетбука:
Тип дисплея:
Почнемо з того, що одним з основних переваг ноутбука щодо настільного ПК є мобільність, а отже і розмір. На сьогоднішній день доступні ноутбуки з екранами до 20 дюймів, а найпопулярніша діагональ екрана ноутбука 15.6\’\’. Так що якщо у ваші плани не входить робота з графікою або перегляд відео на 20-ти дюймовому екрані. Чи всюди брати з собою невеликий 10-ти дюймовий нетбук для роботи з текстом або з інтернетом. В такому разі зможете сміливо брати популярний 15.6-17.5 дюймовий повнорозмірний ноутбук, так як він і є золотою серединою з усієї маси пропозицій. З таким ноутбуком цілком можна працювати і запускати будь-які додатки, як для перегляду фото і відео, так і ігрові. Продуктивність таких ноутбуків відповідає настільним комп’ютерам. Його можна вільно брати з собою в дорогу. Однак якщо вам потрібен невеликий лептоп для поїздок і відряджень – тоді подивіться в бік невеликих апаратів з діагоналлю екрану починаючи від 10 до 12 дюймів.

Час автономної роботи:
Можливості будь-якого ноутбука, лептопа чи інших мобільних пристроїв ніяк не обмежені відстанню. Це не тільки робоче місце зі своїми особистими файлами, а і портал в будь-яку точку планети. Це все реально завдяки вбудованому автономного джерела живлення (акумулятора). Незважаючи на невелику різницю у часі автономної роботи при виконанні додатків 1,5-2 години. На цей фактор, при виборі ноутбука варто звернути увагу. До того ж поцікавитися про наявність і по можливості можна придбати додатковий акумулятор.

Параметри процесора:
Більшість звичайних користувачів ноутбука навіть не чули про такі чинники як тактова частота процесора, енергоспоживання, тепловиділення процесора. Так як вибираючи ноутбук для дому, практично не доводиться вникати в ці характеристики. Але тут вибирати потрібно дивитися на конкретний процесор. У будь-якому випадку доводиться вибирати між брендами. Лідером є компанія Intel та її процесори вибирають люди які хочуть працювати з ресурсоємними програмами. А для офісних завдань можна вибрати ноутбук з процесором подешевше, наприклад AMD.

Параметри відеокарти:
Безліч ноутбуків представлених на ринку мають вбудований відеоадаптер. Такого ноутбука цілком вистачить для офісних завдань, перегляду фото, відео і роботи в інтернеті. Якщо ж потрібен ноутбук для ігор, або відео-обробки, то інтегрованого відеоадаптера вже може і не вистачати. У цьому випадку потрібно дивитися в бік дорогий дискретної відеокарти.

Ергономіка:
Крім характеристик на зручність використання ноутбука прямо впливає продуманість його дизайну. При покупці звертайте увагу на форму і розташування клавіш на клавіатурі. Різноманітність, кількість і зручність розміщення портів – від сюди прямо залежить можливість підключення додаткових пристроїв. Звертайте увагу на дизайн, і матеріали, з яких виготовлений ноутбук. Поганий корпус можна при транспортуванні легко подряпати або пошкодити.

Найпоширеніші помилки при виборі ноутбука:
Більшість покупців ноутбуків не порівнюють завдання, які вони збираються виконувати з можливостями самого ноутбука. Велика частина народу вибирає ноутбук за зовнішнім виглядом, або за рекомендацією друзів і знайомих, або по популярності бренду і навіть не замислюються над завданнями, які будуть виконуватися на ноутбуці. Цим часто користуються недобросовісні продавці.
Коли йдете в магазин за такою дорогою покупкою, ви повинні хоча б приблизно розуміти що ви хочете купити.