Як вибрати найкращу хімію для басейнів

5-23-2018

Щоб правильно вибрати і купити саме потрібне для басейну засіб потрібно знати кілька важливих правил з утримання басейну в ідеальному порядку. До одного з головних правил відноситься вибір ефективної хімії для басейну – препаратів і засобів підтримки басейну в повному порядку. Кошти хімії для басейнів повинні підтримувати певний комфортний рівень pH. Якщо цей рівень pH буде вище, то хімія для басейнів буде втрачати свою дію. Хочу запропонувати купити хімію високої якості для басейну на цьому сайті ph-pool.ru

При більш низькому pH вода у вашому басейні стане більш, ніж належить кислої, що може призвести до подразнення шкіри. Тому рівень pH у воді басейну необхідно на регулярній основі перевіряти і регулювати спеціальними препаратами хімії для вашого басейну.

Але найважливішим завданням препаратів хімії для басейнів вважається завдання дезінфекції та знезараження води в басейні за допомогою якісної хімії для басейнів. Використання в цих цілях якісної і надійної хімії для басейнів є запорукою безпеки та чистоти вашого басейну. Найчастіше для цих цілей використовують препарати на основі гіпохлориту натрію, але є і ряд препаратів хімії для басейну містять в своїй основі гіпохлорид кальцію, який так само активно знищує всі шкідливі бактерії і мікроорганізми у воді басейнів, як і гіпохлорид натрію. Ці препарати хімії для басейнів особливо актуальні при використанні їх для очистки і знезараження води в басейнах розташованих на відкритих територіях, в жарку погоду. Кошти хімії для басейнів на основі гипохлоритов натрію і кальцію вважаються найбільш якісними і радикальними засобами з шкідливими мікроорганізмами, що знаходяться у водному середовищі кожного басейну.

Саме препарати хімії для басейнів – гіпохлорити натрію і кальцію роблять безпечної воду для купання і збереження здоров’я плавців. Дезінфікуючі властивості даних препаратів хімії для басейнів є найбільш сильними та дієвими серед численних аналогічних хімічних препаратів для басейнів. Чиста вода в басейні – запорука вашого здоров’я. Це завжди треба пам’ятати, перш ніж використовувати непідготовлену воду для купання і занять водними видами спорту. Особливо важливо про це пам’ятати, коли басейн відвідується багатьма людьми і досить часто. У випадках рідкісних відвідувань басейну, ви можете використовувати для знезараження води менш радикальний засіб хімії для басейнів – препарати на основі активного кисню.

Зазвичай хімію для басейнів на основі активного кисню застосовують для невеликих басейнів найчастіше для маленьких приватних басейнів з малою кількістю користувачів басейну. Але, все ж при застосуванні хімії на основі активного кисню, все ж 1 раз в два тижні застосовувати для очищення та знезараження басейну використовувати хімію для басейнів на основі хлору, як більш радикальний і ефективний засіб. Обов’язкове правило – не використовувати для вашого басейну воду з відкритих природних водойм. Кращий спосіб це використання для первинного наповнення басейну води з централізованого комунального господарства. Така вода вже пройшла початкову стадію підготовки та у процесі її підготовки була вже використана знезаражуються хімія.

Нижче ми будемо приводити корисні поради, що б ви могли легше орієнтуватися в питанні яку хімію для басейну вам треба купити і де?

Корисні поради:

1. Щоб в басейні не заводилися водорості, у вигляді зелених і бурих плям і вода в басейні не набувала неприємний запах, використовувати хімію для басейнів слід виключно на регулярній основі. Всі водорості і шкідливі мікроорганізми дуже бурхливо розвиваються в теплій воді домашнього або стаціонарного громадського басейну, тому не дати їм розвиватися допоможе тільки регулярне застосування якісної хімії для басейну.

2. Чистота і прозорість басейну залежить від регулярності застосування засобів для очищення басейну від водоростей і мікроорганізмів і їх розвитку. За це (чистоту басейну) повинна відповідати хімія для басейну та її регулярне застосування для підтримки води в басейні в чистому стані.

3. Застосування для очищення хімії для басейну повинна в обов’язковому порядку поєднуватися з фільтрацією води в басейні. Фільтрація води так само необхідна для будь-якого басейну, як і хімія для басейнів.