Як вибрати модний одяг.

10-29-2018

Як вибрати модний одяг.

Знайти свій стиль в одязі вдається не кожній жінці і дівчині, незалежно від віку. А адже так хочеться виглядати гармонійно. Лія Сін: Щоб знайти свій стиль в одяг, важливо не боятися експериментувати. Зараз є Інтернет, телебачення, журнали. Подивіться, що вони пропонують і спробуйте це на собі. Звичайно, бувають невдалі експерименти, після яких дівчата знову надягають чорне плаття, джинси і відмовляються від експериментів. Якщо не виходить знайти комфортний для себе стиль, варто звернутися до фахівця. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі магазин одежды Магнифай.
Головний аспект – знати, що в тобі красиво, а що хочеться приховати. Так ви завжди будете виглядати струнко й комфортно і зможете правильно підбирати собі речі. Дуже часто дівчата грішать гонитвою за трендами: це модно і я хочу собі, хоча мені це не йде. Знайдіть «свої» відтінки кольору: почитайте книги про цветотипах, перед дзеркалом прикладайте до себе тканини різних відтінків. До того ж нескладно бути модним і красиво одягнутися модно і бюджетно – зараз багато гарного і розумного мас – маркету, який можна міксувати з відомими брендами або з новими дизайнерами.
Також зараз величезна кількість різних барахолок, де можна знайти багато крутих речей і бути неповторним і стильним. Таша Кухар (Marchi): Самий головний лайфхак – відкинути тренди і відчути, що подобається конкретно вам. Я за внутрішні почуття, а не за зовнішні, тому перш за все потрібно зрозуміти себе всередині. Навіть якщо оточуючим здається лук дивним – це неважливо, якщо ви будете відчувати себе гармонійно і комфортно.