Як вибрати лазерну депіляцію

9-24-2019

Как выбрать лазерную депиляцию
Скільки триває процедура епіляції воском і без.
Також хочемо вам порекомендувати kyivyes.com.ua
Занадто гарна, щоб тримати в секреті: 8 переваг епіляції. Всі ці методи роблять шкіру гладкою і позбавляють від небажаного волосся. Але як вибрати між лазерною епіляцією і IPL (технологією інтенсивного імпульсного світла). Чи дійсно необхідно кожен раз звертатися в салон чи можна пройти всю процедуру вдома, і вона буде такою ж ефективною.
Ключова різниця між лазерною епіляцією і IPL полягає в типі використовуваного світла. IPL (технологія інтенсивного імпульсного світла) — це широкосмуговий джерело імпульсного світла, на відміну від лазера, який представляє собою потужний пучок сконцентрованого світла. В обох випадках світло впливає на меланін у волосяних фолікулах, завдяки чому можна отримати постійний ефект. Професійна лазерна епіляція працює більш вибірково, при цьому дуже висока енергія безпосередньо впливає на волосяний фолікул, а не на навколишнє шкіру. Тому професійна лазерна епіляція дає швидкий результат і підходить для шкіри темніших тонів. Енергія, частота і колір волосся є визначальними факторами ефективності процедур, тоді як джерело світла, чи то лазер або інтенсивний імпульсний світло, грає другорядну роль.
Імпульси світла від IPL і лазера досягають кореня волоса, впливаючи на меланін. Така стимуляція пошкоджує коріння і після декількох процедур перешкоджає росту нового волоса з цього кореня. Ідеальною комбінацією для досягнення найбільш ефективного результату є темне волосся і світла шкіра.
Має сенс відвідувати салони, де роблять епіляцію. Що б ви віддали перевагу: епіляцію в салоні або будинку. Епіляція в домашніх умовах економить час, однак її необхідно робити регулярно. Професійна епіляція в салоні у фахівця, який знає всі ноу – хау, може дати більш швидкі результати. Кінцевий результат в обох випадках буде однаковий — значне зменшення росту волосся.
Безперервно зчитує тон вашої шкіри і підбирає інтенсивність для найбільш ефективної і безпечної обробки.
Використання і доступ до інформації на цьому сайті регулюються Повідомленням про порядок використання конфіденційної інформації та Політикою конфіденційності споживача. Адміністратором сайту є Товариство з обмеженою відповідальністю . Проктер енд Гембл Дистриб’юторська Компанія.