Як вибрати квартиру в оренду!!!!

11-5-2019

В останні роки на ринку нерухомості спостерігається підвищена активність українців, які займаються орендним бізнесом: вони активно купують квартири у новобудовах, роблять ремонт і здають їх в оренду. Головні питання для таких покупців: яку квартиру купити для здачі в оренду і як швидко окупиться. Яку квартиру купити для здачі в оренду – питання не пусте. Вибір широкий і підхід до покупки повинен бути максимально прагматичною, якщо стоїть мета на цьому заробляти. хоча вистачає і більш дешевих пропозицій, особливо на околицях міста. Також хочемо вам порекомендувати https://obyava.ua/ua/nedvizhimost/arenda-komnat/dolgosrochnaya-arenda-komnat/kiev у нас великий вибір кімнат і однокімнатних квартир.

В цілому з вибором варіантів у столиці проблем немає: пропозиція квартир на первинному ринку економ – і комфорт – класу приблизно в 2 рази перевищує попит, на вторинному цей розрив ще більше. І виходить, що це цілком собі прибуткову справу – до 10% в рік. Звичайно, це ідеальні умови: квартирі в новобудові буде потрібно ремонт (так і “однушке” із вторинного ринку швидше за все теж), треба буде якось облаштувати квартиру для здачі в оренду, так і в ході оренди теж будуть якісь господарські витрати. Але це всього лише затягне термін окупності. Яку квартиру купити для здачі в оренду за $50 тисяч.

У середньому, термін окупності житла, купленого спеціально для здачі в оренду – 10 років плюс – мінус два роки. Звичайно ж, 1 – кімнатну – попит на такі квартири більш високий і ціна їх оренди зростає теж швидше. Ще одна відповідь на питання як краще здати квартиру в оренду подобово. Не факт, що житло буде викуплено на весь термін, але навіть пів – місяця принесуть більше грошей, ніж звичайна місячна оренда. Хоча ризики незапланованих витрат у цьому випадку теж будуть вище: мешканці ж теж різні трапляються.