Як вибрати корм для кота

11-13-2018

Как выбрать корм для кота
Як вибрати корм для кошки?”,”datePublished”:”2013-08-18T10:02:53 00:00″,”dateModified”:”2013-08-11T16:28:38 00:00″,”publisher”:{“@type”:”Organization”,”@id”:”http:\/\/www.zoopicture.ru\/#organization”,”name”:”ZooPicture”,”logo”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”http:\/\/www.zoopicture.ru\/img\/logo.png”,”width”:600,”height”:60}},”image”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”http:\/\/www.zoopicture.ru\/assets\/2013\/07\/5453642730_c2f17b090d_z.jpg”,”width”:696,”height”:450},”articleSection”:”Кошки”,”description”:”Щоб кішка завжди була здоровою і життєрадісною, вона повинна отримувати всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Якщо годувати свою улюбленицю чим доведеться, то дуже скоро у неї можуть початися проблеми з шкірою, шерстю або, того гірше, різноманітні захворювання внутрішніх органів.
Також хочемо вам порекомендувати интернет зоомагазин
Звісно, можна самостійно готувати для кота його улюблені ласощі, проте доведеться докласти чимало зусиль, щоб задовольнити всі потреби його непосидючого організму. Багато господарів віддають перевагу купувати готовий корм в магазинах і правильно роблять: так простіше, надійніше і краще для самого кота. Ось тільки обов’язково вивчіть склад промислового корми, інакше будете неприємно здивовані результатом його застосування.
Як відомо, кішки — це хижаки і їх організм просто не пристосований для переварювання рослинної їжі. Як раз цим і грішать дешеві сухі корми, основним інгредієнтом яких є не м’ясо, а кукурудзяний або соєвий білок. Щоб кішка не відмовилася від корму, в нього додають ароматизатори і підсилювачі смаку, які надзвичайно шкідливі для кішок.
Тільки врахуйте, що на упаковці повинно бути написано слово «м’ясо», а не «м’ясо і субпродукти». Справа в тому, що недобросовісні виробники під «субпродуктами» розуміють копита, шкіру та інші відходи з боєнь, які подрібнюються і додаються в котячий корм. Крім того, виробник, якому нічого приховувати, обов’язково вкаже вид м’яса. Як правило, це курка. А ось справжня яловичина додається тільки в елітні корма.
Це ті самі смакові добавки та барвники, які використовуються, щоб змусити кішку є неякісний корм. Дешеві сухі корми зазвичай різнокольорові і фігурні, що ,звичайно, радує око господаря, однак не дуже корисно для кішки. Хороший корм зазвичай коричневого кольору, а його гранули приблизно однакової форми і розмірів. Самим небезпечним барвником вважається Е127 – він викликає рак щитовидної залози.