Як вибрати комплект відео спостереження

8-27-2020
Відеонагляд/Камери відеоспостереження 1 Мп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-T2A11P (2.8 мм)

 

Комплект відеоспостереження: цілодобова охорона житла

Прагнучи забезпечити повну безпеку свого житла або офісу, споживач витрачає великі гроші на покупку дорогих комплектів камер відеоспостереження. Однак в нашому магазині представлена на тільки доступне, але і якісне обладнання, купити яке можна за найдоступнішою ціною в Україні.

Готові комплекти відеоспостереження здатні 24 години на добу переглядати вашу територію, а також сповіщати власника будинку або охоронця про присутності третіх осіб. За допомогою комплекту відеоспостереження можна також спостерігати, що відбувається вдома або в офісі під час вашої відсутності, фіксувати порушення на дорогах і отримувати всі докази для подальшого звернення в правоохоронні органи.

Наші кваліфіковані продавці допоможуть підібрати комплекти відеоспостереження, які повністю відповідають вашим вимогам від перевірених виробників, наприклад: Atis, HikVision, Oltec і багатьох інших.

Як підібрати комплект відеоспостереження?

Купуючи охоронні відеокамери, багато людей звертають увагу виключно на ціну. Вважається, що треба купувати тільки дорогу техніку, проте це не так: в нашому магазині представлені не тільки якісні, а й доступні відеореєстратори, які не тільки прослужать довго, але і дозволять заощадити суттєві кошти.

Однак для підбору гарної відеокамери потрібно звернути увагу на такі критерії:

  • Можливість легкого обслуговування і установки
  • Наявність широкого огляду
  • Можливість захисту техніки від грабіжників або шкідників
  • Відсутність / наявність запису подій, що відбуваються
  • Наявність необхідним документів і сертифікатів

Якщо ви бажаєте придбати відеореєстратор, важливо подумати про його типі:

  • Аналогові комплекти відеоспостереження – призначені для внутрішнього спостереження, можуть використовуватися вдома, в офісі, на об’єкті, що охороняється.
  • Цифрові комплекти відеоспостереження – рекомендується встановлювати поза домом, тобто у дворі, на парковці, біля басейну.

Для підключення системи необхідна допомога фахівця, а також подальша підтримка техніків. Не рекомендується проводити самостійну установку: можуть спостерігатися порушення в роботі, а також зниження якості зображення.

Переваги покупки комплектів відеоспостереження в нашому магазині

Співробітники нашого магазині прагнуть знайти обладнання високої якості і за доступною ціною, яку можна купити будь-який клієнт. Ми також співпрацюємо з виробниками напряму, що дозволяє уникнути наявність підробок і шлюбу. У нас ви можете купити комплект відеоспостереження і отримати всі гарантії та супутні документи.

Ми допоможемо підібрати необхідний комплект відеоспостереження для вашого будинку, офісу, складу або квартири:

  • Аналогові комплекти;
  • Turbo-HD, HD-CVI, AHD комплекти;
  • Вигідні цифрові IP комплекти.

Магазин пропонує швидку доставку в Києві, в Одесі і в Харкові: замовивши продукцію на нашому сайті, ви отримаєте комплект відеоспостереження протягом 1 – 2 днів. Клієнтам також надається безкоштовна консультація фахівця і постійна підтримка: разом з покупкою ви отримуєте можливість контакту з досвідченим менеджером, який дасть всі рекомендації по встановленню обладнання.

Всі покупки захищені: якщо камера не підійшла по тій або іншій причині, ми повернемо гроші протягом 14 днів (з моменту покупки) або запропонуємо альтернативну продукцію.