Як вибрати комп’ютер.

9-17-2018

Як вибрати комп’ютер.

Для багатьох однією з перших проблем стає якраз вибір бюджетного пк для гри. Магазини беруть свою накрутку за збір заліза, ну а вам більш вигідно ці зекономлені гроші пустити на більш якісні комплектуючі. Та й зібрати нинішні PC з комплектуючих – не складніше конструктора Lego. Ось один з таких прикладів: Зараз на ринку є два основних постачальника процесорів – Intel і AMD. Прийнято вважати, що для покеру кращим вибором є Intel, так як він швидше. Однак це вічна суперечка за типом MARVEL або DC. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі футболка подарок для ребенка.
У AMD процесорів є нюанс — вони сильніше нагріваються, тому стандартного кулера може не вистачити. Після вибору процесора, подивіться його Socket. Вам потрібно вибирати материнську плату точно з таким же параметром. Але при виборі перевірте, щоб у неї були виходи під ваші монітори і вона підтримувала тип пам’яті DDR III. 16 ГБ було б найкращим рішенням, однак це сильно б’є по кишені. Це дозволяє прискорити ваш ПК у зв’язку з многоканальностью пам’яті.
Головним козирем вашого ПК стане SSD диск. Це нове покоління жорстких дисків в десятки разів збільшує швидкодію. Якщо у вас немає грошей на об’ємний SSD диск, то беріть який зможете. Мінімальний Обсяг який вам потрібен — 120ГБ. Поставите на нього Windows і покер руми з Holdem Manager. Це дає можливість всім програмам встановленим на SSD диск працювати набагато швидше. Якщо любите дивитися фільми або грати в іграшки — краще відразу взяти стандартний HDD на 1Гб для зберігання всіх інших файлів.