Як вибрати кавомашини для кав’ярні

9-27-2019

Как выбрать  кофемашины для кофейни
Чашка смачного і ароматного кава з ранку — запорука відмінного настрою і бадьорості на весь день. Не дивно, що з кожним роком число любителів цього благородного напою неухильно зростає.
Також хочемо вам порекомендувати кофемашины для кофейни

Кава на винос — популярна бізнес – ідея. Кіоски, стійки і фургони, де можна придбати стаканчик капучино або підбадьорливого американо, зустрічаються у всіх великих містах. Послуга користується великим попитом, і незважаючи на серйозну конкуренцію, такий бізнес приносить стабільний прибуток. З них більше 20% робили це щодня по дорозі на роботу або навчання. При виборі закладу для покупки улюбленого напою більшість орієнтується на смак кави.

Розташування і ціна відходять на другий план. Тому якщо Ви плануєте відкривати кіоск, то варто приділити особливу увагу вибору кавомашини для бізнесу у форматі «кава з собою».
Від обладнання багато в чому буде залежати успішність точки. До того ж для реалізації ідеї потрібні значні вкладення: витрати на оренду приміщення та оплату праці персоналу зведені до мінімуму. Тому не варто економити на кофеварочном апараті, так як він є основою такого роду бізнесу.

Існують дві найбільш популярні різновиди кавових машин: ріжкові і суперавтоматичні. Перший варіант відмінно підходить для кав’ярні, кафе або бару. Другий — оптимальне рішення для ресторанів швидкого харчування та точок з продажу кави на винос. Багато успішні підприємці віддають перевагу саме суперавтоматам. Такий вибір обумовлений їх головними перевагами. Щоб приготувати смачний капучіно, латте або еспресо, достатньо одного натискання кнопки. Підприємцю не доведеться оплачувати курси бариста: зварити каву зможе кожен. Поки суперавтоматична кавоварка виконує основну задачу, продавець може прийняти гроші, видати здачу, скласти замовлення в пакет і поговорити з покупцем. Можливості обладнання залежать від конкретної моделі. При цьому персоналові не доведеться докладати особливих зусиль. Потрібно лише стежити за наявністю зерен, молока і води в спеціальних бункерах. Суперавтоматичні кавоварки готують смачну каву незалежно від настрою співробітників та інших факторів.

Якість поданих напоїв залишається незмінним від чашки до чашки. Професійне обладнання дозволяє завжди радувати покупців бездоганним еспресо, смачним капучіно, ніжним латте і ін.
Вирішили встановити в кавовий кіоск суперавтоматический апарат. Пропонуємо придбати кофеварочное обладнання на вигідних умовах. В додаток до них можна придбати сиропную станцію, підігрів чашок, жетоноприймач та ін.