Як вибрати холодильник

8-14-2018

Холодильник по праву можна вважати «серцем» будь-якої кухні, адже саме в ньому зберігаються всі основні запаси харчування. Часи, коли у продажу були тільки однотипні моделі, давно пройшли. Зараз можна знайти холодильники будь-якого розміру та місткості, з різним розташуванням і кількістю камер, з оригінальним або класичним дизайном. В сучасних холодильниках з’явилося безліч інноваційних технологій, спрямованих на максимально тривале збереження якості продуктів, а так само на ефективне використання внутрішнього простору. В асортименті різних виробників представлені всі основні категорії побутової техніки для зберігання продуктів: двокамерні й багатокамерні холодильники, морозильні ларі, холодильні та морозильні камери, і вбудовувані холодильники. Серед доступних моделей можна знайти рішення для будинку або дачі, для великої родини або бізнесу. Якщо Ви хочете купити Якісний холодильник та по доступній ціні ,то рекомендую інтернет-магазин Comfy

Вибрати хороший холодильник досить складно. Насамперед, розглянемо основні категорії:

Комбіновані холодильники
Мається на увазі наявність у приладу двох роздільних камХолодильник по праву можна вважати «серцем» будь-якої кухні, адже саме в ньому зберігаються всі основні запаси харчування. Часи, коли у продажу були тільки однотипні моделі, давно пройшли. Зараз можна знайти холодильники будь-якого розміру та місткості, з різним розташуванням і кількістю камер, з оригінальним або класичним дизайном. В сучасних холодильниках з’явилося безліч інноваційних технологій, спрямованих на максимально тривале збереження якості продуктів, а так само на ефективне використання внутрішнього простору. В асортименті різних виробників представлені всі основні категорії побутової техніки для зберігання продуктів: двокамерні й багатокамерні холодильники, морозильні ларі, холодильні та морозильні камери, і вбудовувані холодильники. Серед доступних моделей можна знайти рішення для будинку або дачі, для великої родини або бізнесу.

Вибрати хороший холодильник досить складно. Насамперед, розглянемо основні категорії:

Комбіновані холодильники
Мається на увазі наявність у приладу двох роздільних камер, холодильної та морозильної. Морозильна камера може знаходитися як внизу, так і у верхній частині приладу. Дана ер, холодильної та морозильної. Морозильна камера може знаходитися як внизу, так і у верхній частині приладу. Дана категорія є найбільш універсальною і найпопулярнішою на російському ринку. Таку модель можна підібрати під будь-яку кухню: стандартний розмір (найбільш популярний) — 1,8 і 2,0 метра заввишки і 60 см шириною, маленький — 1,4 і 1,7 метра заввишки і 50-55 см шириною. Дизайн приладу також можна підібрати індивідуально. Він може бути класичним консервативним, або більш сучасним для кухні в стилі хай-тек. Тим, хто бажає «заховати» всю побутову техніку за фасадом своєї кухні, підійдуть вбудовані комбіновані холодильники.

Многодверные холодильники (French-Door, Side-by-Side)
Для тих, хто живе у великій родині і часто ходить у магазин, існує спосіб заощадити час — придбати великий холодильник. Багатокамерні холодильники вільно вмістять продукти на цілий тиждень, і збережуть їх свіжість і корисні властивості. Як і в комбінованих холодильниках, у приладах цієї категорії є холодильна і морозильна камери, але істотно більшого обсягу.

Холодильні камери
Холодильні камери чудово підійдуть для зберігання овочів і фруктів, м’яса і молочних виробів. У разі, якщо обсяг морозильної камери основного холодильника достатньо, але об’єму холодильної камери не вистачає — відмінним виходом стане придбання додаткової холодильної камери. Завдяки широкому асортименту кожен зможе вибрати модель під свої завдання і умови.

Морозильні камери, ларі
Тим, хто любить робити заготовки на зиму — свіжі ягоди та фрукти, овочі, гриби, — варто задуматися над придбанням додаткової морозильної камери. Високі показники потужності заморожування і автономне збереження холоду до тридцяти годин дозволять утримати корисні і смакові властивості продуктів як можна довше. Головна відмінність між морозильною камерою та морозильних ларем — це спосіб відкривання дверцят: вгору у скрині і на себе у камери.
Крім різних категорій, зовнішнього дизайну і можливості вибрати модель підходить за габаритами, необхідно звертати на технології, яким оснащений прилад. Велика частина з них направлена на те, що б холодильником було зручно користуватися, а головне, що б він якомога довше зберігав свіжість і корисні властивості продуктів.
Технології, спрямовані на збереження свіжості
Багатопотокова система охолодження
Дана технологія допоможе продуктів надовго зберегти первісну свіжість за рахунок швидкого і якісного охолодження буквально з усіх боків. Завдяки даній системі вологість і температурний режим в холодильнику стабільно утримуються на потрібному рівні.

Зона свіжості
Температура всередині зони свіжості нижче, ніж у холодильній камері, і становить 0-3 °С, що дозволяє зберігати продукти довше, зберігаючи їх смак, аромат, а головне, всі корисні властивості. Продукти, що зберігаються в спеціальній зоні, залишаються свіжими до трьох разів довше.

Антибактеріальне покриття
Антибактеріальне покриття внутрішньої камери холодильників надійно запобігає ріст і поширення мікробів, бактерій, цвілі і грибків. Внутрішній простір холодильника залишається гігієнічно абсолютно чистим навіть після зіткнення з продуктами. Прилади з таким покриттям збережуть продукти свіжими і не допустять утворення неприємних запахів.

Автономне збереження холоду
Якщо несподівано відключиться електрика, холодильник буде підтримувати холод протягом наступних тридцяти годин. Саме стільки часу в морозильній камері буде зберігатися досить низька температура, яка не дозволить продуктів розморозитися і зіпсуватися.

Супер-заморожування
Дана функція відмінно підійде для того, щоб максимально швидко і ефективно заморозити продукти. Як тільки установлена температура буде досягнута, функція автоматично вимикається.

Супер-охолодження
Технологія дозволить швидко охолоджувати великі обсяги продуктів і стане в нагоді тим, хто віддає перевагу робити покупки на тиждень вперед. Овочі, фрукти або м’ясо збережуть всі свої поживні властивості, аромат і первозданний смак. Функція вимкнеться автоматично, як тільки потрібна температура буде досягнута.

Технології спрямовані на зручність використання
Технологія no-frost
No-Frost — інтелектуальна система охолодження без морозу і льоду. Постійна циркуляція холодного повітря перешкоджає утворенню інею і льоду на стінках холодильника. Завдяки цьому користувачам не доведеться регулярно розморожувати холодильник, а продукти збережуть свою свіжість довше.

Клас енергоспоживання A++
Сучасні холодильники — це не тільки унікальний дизайн, але і висока технологічність. Знижене споживання електроенергії класу, А++ економніше на 20%, а значить, вигідніше для сімейного бюджету.

Сенсорне управління
Сучасне сенсорне керування дозволяє регулювати температуру всередині холодильної і морозильної камер незалежно один від одного і використовувати ряд функцій: супер-охолодження, супер-заморожування, «відпустка». Інтелектуальна система управління холодильником сповістить про незакриті дверцятах або високій температурі всередині камер, що забезпечить додатковий захист продуктів харчування.

LED освітлення
Використовується в холодильниках LED освітлення має масу переваг перед звичайною лампою розжарювання. LED освітлення набагато більш привабливо з точки зору дизайну, а так само дозволяє досягти стабільної інтенсивності світіння і яскравого, насиченого кольору. Також LED освітлення набагато надійніше, тому що має дуже високу стійкість до перепадів напруги і вібрацій.

Полиці із загартованого скла
У деяких холодильниках використовується загартоване скло, яке розроблено з метою досягнення максимальної удароміцності і довговічності. Таке скло здатне витримати навантаження до двадцяти п’яти кілограмів.

Відпустку
Користувачі можуть скористатися функцією відпустку, якщо планують відправитися в довгоочікувану подорож. Функція підтримує температуру в холодильній камері на рівні 12 °С, що перешкоджає утворенню неприємних запахів і дозволяє знизити кількість споживаної електроенергії. Дія даної технології поширюється тільки на холодильне відділення і не вплине на зберігання продуктів в морозильній камері

Регульовані полиці
Підтримувати порядок всередині холодильників стало набагато простіше завдяки регульованим полицях. Спеціальні утримуючі опори на внутрішніх стінках холодильного відділення дозволять надійно і без зусиль організувати внутрішній простір приладу.