Як вибрати гироскутер для малюка

5-8-2018

Всі батьки піклуються про те, щоб їх малюк вів рухливий спосіб життя. Хтось купує велосипед, самокат або скейт, а хтось вибирає дитячий міні-сігвей. Поговоримо про те, як вибрати гироскутер для дитини.
Це транспортний засіб, який працює за допомогою електромотора і вимагає від користувача вміння тримати рівновагу. На ньому можна їхати вперед /назад, так і робити повороти. Описуючи сам прилад, фахівці акцентують на його екологічності, мобільності, компактності, легкості керування і маневреності. Хочу запропонувати купити гироскутер giroskuter7.kz/ по доступній ціні

Переваги і недоліки дитячого міні-сігвея
Гироскутер і дитина
Гироскутер — засіб пересування для всієї родини.
Виділяють такі позитивні моменти у використанні дитячої гироскутера:

Можна дуже швидко навчитися їздити на цьому засобі пересування. Навіть швидше, ніж на велосипеді або роликах.
Такі прилади досить легкі по вазі. Міні-сігвей для дітей важить в середньому 4-5 кг.
Швидкість є 5-7 км/ч.
Високий рівень маневреності.
Дуже довго тримається заряд батареї. На повній зарядці можна подолати 10 км.
Витримує до 60 кг ваги, що дає можливість використовувати його і тоді, коли дитина трохи подорослішає.
Допомагає дитині розвиватися фізично, тренувати координацію рухів, роботу вестибулярного апарату.
Стильний дизайн.
Безпечний для їзди за умови того, що дитину попередньо навчать ним користуватися, екіпіруватися і кататися в призначених для цього місцях.
Недоліками прийнято вважати:

Є ймовірність отримати травму.
Цей апарат призначений для їзди тільки по рівних поверхнях, тобто він не зможе пересуватися по траві або ямах.
Тривалий час нести його в руках не вийде, тим більше дитині.
Для їзди на ньому потрібно мати хорошу реакцію і, хоча б мінімальну, фізичну підготовку.
Основні критерії вибору
Існують вимоги, за якими можна вибрати гироскутер. Від них залежить безпека вашої дитини при використанні цього засобу пересування.

Ціна і виробник
Найдорожчі – це фірмові міні-сігвеї. Їх ціна починається від 300 у.е. До такої продукції прийнято відносити моделі Smart Balance, SmartWay, GTF jetroll. Вони мають європейські гарантії безпеки таких приладів для здоров’я і життя малюка, а також сертифікати якості. Щоб придбати оригінал фірми-виробника, потрібно уважно вивчити документи на товар перед покупкою.

Кращий варіант — купити дитині китайський якісний гироскутер.
Китайські копії для батьків виглядають куди більш прийнятним варіантом. По-перше, вони не такі дорогі, як оригінали, а по-друге, дитина швидко виросте і доведеться купувати новий. Так навіщо витрачати великі гроші кілька разів?! Але це помилкове судження. Китайські міні-сігвеї не мають гарантії якості та безпеки, а також такі товари служать мало часу. Є, звичайно, винятки, але їх дуже мало. Серед таких економ-варіантів найбільш якісною є модель Ecodrift Umka, яка за ціною виходить близько 100-150.е.

Ще один плюс на користь товарів від китайського виробника. Якщо дитині не сподобається прилад, то буде не так шкода відданих за нього грошей, а якщо чадо ще більше зацікавиться гироскутером, то можна буде потім купити йому оригінал.

Швидкість
Для малюків до 10 років краще всього вибирати міні-сігвеї з найменшою швидкістю 5 км/год, А дітям постарше можна придбати універсальний, витримує до 120 кг ваги зі швидкістю 12 км/ч. Купувати гироскутер для дорослих дитині не варто, особливо якщо ваш малюк важить менше 30 кг. Пристрій не розраховане на таку вагу і буде працювати зі збоями: гойдатися, вібрувати, їхати ривками або зовсім не рухатися.

Вага і форма
Потрібно передбачити вага гироскутера перед покупкою. Він не повинен бути важким, тому що в якихось ситуаціях малюк повинен буде переносити засіб пересування в руках. Звернути увагу і на форму пристрою. Є ті, які можна переносити однією або двома руками.