Як вибрати геймерську клавіатуру

10-3-2019


Так само як і миша з розширеним функціоналом, купить геймерскую клавиатуру має першочергове значення. У поєднанні з потужним ПК, цей аксесуар гарантує Вам максимальне задоволення від старих добрих шутерів, військових стратегій і, звичайно ж, багатокористувацьких мережевих ігор. Хіба не за цим ви прийшли до нас. Ігрова клавіатура від цього виробника створена для того, щоб доповнити враження від баталій в режимі онлайн, надаючи нові можливості персоналізації. На нашому сайті Ви знайдете ігрові клавіатури як з мембранними, так і з механічними перемикачами. Головна відмінність між ними полягає в точності обробки команд і довговічності.

Тому, якщо Ви фанат тактичних шутерів, спортивних симуляторів, покрокових стратегій, RPG і багатьох інших ігор, в яких частота натискань клавіш задоволена висока, доцільно буде придбати ігрову клавіатуру з механічними перемикачами. Користувачам, які не часто грають в комп’ютерні ігри, ми рекомендуємо клавіатуру мембранного типу. Крім цього, незаперечна перевага мембранної або полумеханической ігрової клавіатури – ціна. Адже геймерські аксесуари цього типу коштують значно дешевше в порівнянні з механічними. Модельний ряд виробника досить широкий і гарантує не тільки поліпшену механіку, але і широкий функціонал.

Конструкція деяких моделей також захищає від вологи і пилу, а термін служби окремих мембранних або полумеханических клавіатур збільшений до 50 мільйонів натиснень. У більшості моделях реалізована технологія Anti – Ghosting, яка дозволяє натискати 104 клавіші одночасно. Більш того, можлива активація ігрового режиму з відключенням функцій клавіш Windows. Геймерська клавіатура з підсвічуванням здатна відтворити ігрову атмосферу і значно посилити враження. Ми організуємо доставку Вашого замовлення в найближче відділення або кур’єром за вказаною адресою протягом декількох днів. Оплатити замовлення можна карткою Visa/ MasterCard, так і готівкою при отриманні. Дорогі відвідувачі, даний сайт створений спеціально для Вас. На даному сайті Ви зможете придбати оригінальні пристрої компанії.