Як вибрати гарячі тури.

1-9-2019

Як вибрати гарячі тури.

Купуєте тур в іншої фірми. Часу до Нового Року залишається все менше, все менше залишається місць в кращих готелях Єгипту і місць на чартерних авіарейсах на святкові дати. Чим ближче до свята – тим вище ціни на путівки, ця політика готелів вже стала законом новорічного сезону. Важливо: в більшості готелів Єгипту при відпочинку в новорічні дати є обов’язковою купівля святкового новорічного гала – вечері (вечеря шоу) – це умова готелів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі туры турция.
Ціни новорічних путівок у Єгипет вказані за турпакет на 2 – х дорослих. Оплата турів приймається в гривнях на розрахунковий рахунок фірми або готівкою за чеком касового апарату в офісах фірми. Оплата в гривнях здійснюється за офіційним курсом туроператора, встановленим на день подання заявки на бронювання. Магазин Горящих Путівок №1Запорожье, пр. Магазин Горящих Путівок №2Запорожье, вул. Магазин Горящих Путівок №3Запорожье, пр.
Настав грудень, і він радує нас тим, що ціни на тури в Єгипет знижуються, а на єгипетських курортах все так само сонячно, тепло і безтурботно. Пропонуємо варіанти відпочинку в Єгипті в грудні – від суперцін до суперкачества. Всі ціни вказано за двох дорослих. Оплати за тури приймається в гривнях за офіційним курсом туроператора на день оплати туру. На кожен тур оформляємо договір та чек касового апарату. Встигніть до Нового Року зануритися в пляжний єгипетське літо класними цінами. Магазин Горящих Путівок №1Запорожье, пр.