Як вибрати гарні квіти.

1-26-2018

Як вибрати гарні квіти.
Тема квітів навряд чи залишить кого-небудь байдужим. Ну тут ще можна погодитися. А ось приміром три квітки – це означає, що подарував таку кількість квітів людина піде з вами куди завгодно (бла-бла-бла… три шляхи, куди йти?) П’ять квітів – це визнання кохання. Це як розуміти? Це означає, що якщо дарувати один, три або більше п’яти – значить не любить? Далі зовсім незрозуміло: дев’ять кольорів це знак міцної дружби. Уявляю, як молодий чоловік, який не сильно переймається в цифрах – дарує своїй коханій букет з дев’яти красивих квітів, і цим же букетом отримує по голові. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Цветы в коробке.
Таким чином, виходить, що нарциси гіацинти, гладіолуси, тюльпани, конвалії і так далі він не купує, вважаючи це вульгарним вчинком. В її розпорядженні частіше бувають троянди, лілії, ромашки, хризантеми та гвоздики. Так-так саме гвоздики, ті самі, які ми так гордо даруймо ветеранам на 9 Травня, викликають у нього немислимий захоплення. Ну, що ж це виключно його уявлення про кольори. Звичайно міркувати можна довго.
Іноді складається враження, що флористи вміють читати думки людей. На жаль чи на щастя, екстрасенсорика тут не причому. Досвідчений флорист завжди бачить не визначився людини і починає його «гіпнотизувати», як правило, на свою користь. Квіти ж не вічно свіжі. В такому випадку відповім наступним чином. Якою б примхливою не була ваша друга половинка, вона буде безмежно щаслива усвідомлювати той факт, що квіти для неї вибрали саме ви, а не який-небудь сайт, або того гірше – байдужа флористка. .