Як вибрати фірму з написання реферату, курсової роботи, диплому

11-25-2017

У вас не вистачає часу для виконання реферату або курсової роботи і ви вирішили звернутися у фірму по їх написання? Як вибрати фірму, яка якісно виконає вашу роботу?Рекомендую http://ukr-diplom.com/

Кілька порад:

1. Наявність офісу

Звертайтеся тільки в ті фірми, у яких є реально діючий офіс в одному чи декількох містах Росії. Дуже багато «віртуальних» фірм-шахраїв, у яких є лише сайт в Інтернеті. Висока ймовірність, що після отримання передоплати така фірма зникне з просторів Інтернету. Наявність офісу дає гарантію, що фірма не випарується в одну мить, оскільки укладені договори оренди, працюють конкретні співробітники і. т. д.

2. Наявність сайту

Наступне, на що варто звернути увагу – наявність сайту в Інтернеті, на якому викладена повна контактна інформація: адреси офісів, телефони (не тільки стільниковий, але і стаціонарний), схема проїзду і. т. д. Причому сайт повинен бути розташований не на безкоштовному хостингу.

3. Досвід роботи від 1 року

Бажано, щоб фірма існувала не менше року-двох: чим довше працює фірма, тим вище ймовірність, що фахівці відповідально ставляться до виконання робіт.

4. Перевірка на плагіат, наявність посилань

Фірма повинна перевіряти роботу на плагіат, якщо це необхідно і було зазначено у вимогах до роботи. Це гарантія якісного виконання роботи, вона не скачана з Інтернету. Детальніше про перевірку роботи на плагіат дивіться тут. Також в роботі повинні бути посилання на використану літературу (про види посилань читайте в цій статті).

5. Наявність рекомендацій від друзів, знайомих

Якщо вам порекомендували якусь фірму, яка вже якісно виконала роботи вашим друзям, то висока ймовірність, що і вам роботи виконають не гірше. Але тут необхідно пам’ятати, що жодна фірма не дає гарантії здачі роботи на п’ятірку. Студенту потрібно самостійно уважно ознайомитися з змістом роботи, щоб зуміти відповісти на питання викладача і захистити роботу.

6. Наявність безкоштовних доробок

У всіх викладачів різні вимоги, тому по будь-якій роботі можливі зауваження. Фірма повинна вносити безкоштовні доопрацювання в роботу за зауваженнями викладача, якщо ці зауваження не суперечать початковим вимогам до роботи.

7. Отримання роботи в електронному вигляді

Фірми, які давно працюють у цій сфері, завжди віддають роботу в електронному вигляді, щоб ви змогли самостійно внести необхідні дрібні коригування. Якщо вам віддають тільки паперовий варіант – це привід замислитися.

Дотримуючись зазначені рекомендації, ви зможете отримати якісний реферат, курсову роботу, диплом.