Як вибрати Електромобіль

1-23-2019

Как выбрать Электромобиль
Електромобілі — це іграшкові дитячі машинки, що працюють від акумуляторів. Це забезпечує досить тривалу автономну роботу пристрою. Електромобілі здатні їздити зі швидкістю від 3 до 20 км на годину і призначені для малюків старше трьох років.
Токож хочемо вам порекомендувати Электромобили купить
Як і багато дорослих, малята мріють посидіти за кермом власного автомобіля. Пропонуємо не чекати повноліття дитини, щоб довірити йому справжню машину, а звернути увагу на електромобілі. Ці мініатюрні машинки працюють від акумуляторів і підійдуть для малюків старше трьох років. Величезна різноманітність моделей дозволить дитині керувати джипом, квадроциклом або стильним кабріолетом в ретро стилі.
Електромобіль здатний розганятися від 3 до 20 км на годину. В залежності від потужності акумулятора, пристрій може автономно працювати до двох годин без перерв. Машинку можна взяти з собою на прогулянку в парк або покататися на спеціальному закритому майданчику. Управління електромобілем відмінно розвиває уважність, координацію, дрібну моторику, допомагає дитині швидше вивчити правила дорожнього руху.
При виборі електромобіля орієнтуйтеся на вік дитини та технічні характеристики машинки.
Так, дитині трьох – п’яти років варто купити яскравий електромобіль з мигалками, звуковими ефектами, такими фарами і швидкістю 3 – 7 км в годину. Якщо ви побоюєтеся довірити дитині самостійне управління технікою, то придивіться до моделей з пультом управління для батьків. Малюк буде радісно крутити кермо і їхати в обраному напрямку, але ситуація повністю під маминим контролем. Конструкція електромобіля для малюків повинна бути полегшеною, всього лише з однією педаллю для максимальної простоти управління.
Синові чи доньці старше восьми років вже можна довірити управління електромобілем зі швидкістю до 20 км на годину. Безпека техніки для життя і здоров’я дітей забезпечують широкі стійкі колеса і збільшений бампер, приймає на себе значну навантаження у разі зіткнення. Обов’язково пристібати дитини ременями безпеки, які є в кожному мініатюрному автомобілі.
Електромобіль може мати від одного до чотирьох провідних коліс. Чим неровнее поверхню дороги, тим більше ведучих коліс повинно бути. Для катання або за містом на дачі вибирайте модель з чотирма ведучими колесами.