Як вибрати Дайверський годинник

3-24-2020
Картинки по запросу "Дайверські годинник"

Саме по годинах (так само як за взуття і по машині) тебе оцінюють при першому знайомстві. Годинник – це Ваша найкраща візитка.
Яку б марку або бренд ти не любив, вибирай години по твоєму статусу. Краще купити хороші дорогі наручні годинники. Коштувати вони повинні мінімум одна твоя щомісячна зарплата. У цьому виражається твій статус і твоя значимість. А станься що, якщо терміново знадобиться змінити місце проживання, свою нерухомість на руку не одягнеш, і в кишеню не покладеш, а з дорогими пристойними годинами можна поїхати хоч на край світу.
Залиш затію купити одні наручний годинник на всі випадки життя. По хорошому, на кожен день, для парадного виходу, для відпустки на морі і занять спортом потрібні різні моделі. Також хочемо вам порекомендувати Дайверские часы

Годинник повинні відповідати стилю в одязі: класика – до класики, спортивні годинник – до спортивного. Ніщо так не посилить враження від шкіряного пілотській куртки з білим шовковим шарфом, як три типи: маскулінні великі авіаційні годинник з чорно – білим циферблатом. Адже дуже нерозумно виглядають годинник зі строгими шкіряними ремінцями у людини в шльопанцях і шортах. І навпаки, коли з-під офісного солідного піджака визирають електронно – аналоговий циферблат з інформацією про все на світі, та ще й на силіконовому ремінці. Годин має бути мінімум троє. Спортивні для спорту і літніх нарядів. І які – не будь “повсякденні” – щось просте, зі стрілками і відображенням дати. Дуже важливе питання: які години найкраще кварцові або механічні. Про точності і надійності кварцових і механічних годинників докладно описано в цій статті.
Всяка функція в годиннику – річ аж ніяк не модна, а насамперед потрібна. Визначся, що необхідно в першу чергу.

Якщо ти спортсмен, бери годинник з хронографом, любиш дайвінг – бери водонепроникні. Часто подорожуєш – потрібні наручний годинник з індикатором світового часу, працюєш із зарубіжними партнерами, діловий графік яких за порядковими номерами тижнів у році, – знадобляться годинник з індикатором дати. Ну а якщо ти перевертень, то без годинника з місячним календарем тобі не обійтися.
Взагалі наручні годинники бувають складні, розкішні, спортивні, авіаційні, ділові, дайверські, дизайнерські.
Але найголовніше правило: годинник – це щастя, задоволення і гордість.
А тому вони неодмінно повинні подобатися.
Тому, який годинник краще вибрати, вирішувати тільки тобі.