Як вибрати антикварну книгу в подарунок

6-4-2019

Как выбрать антикварную книгу на подарок
Збірник розповідей і віршів нафтовиків про побут робітників і красу свого краю. Игрицкий *Від олівця рабкора до перу митця* – В. Іщенко *Малюк (глава з повісті)* – А. Пекарський *Весна* – Рідна *Будуємо (нарис)* – А.
Також хочемо вам порекомендувати антикварные книги
Друга опублікована книга одного з найяскравіших письменників другої хвилі еміграції Миколи Нарокова (справж. ім’я Микола Володимирович Марченко), який жив у США. Одна з постатей роману – людина, яка зробила в Радянській Росії партійну кар’єру в органах держбезпеки, потім втік до Німеччини, там служив у гестапо. Він зумів вчасно сховатися і в США прибув вже мільйонером. На звороті задньої обкладинки надруковано каталог видавництва. Видання російського зарубіжжя (Буенос Айрес). Толстого була заборонена царською цензурою. Не знайдено в каталогах найбільших бібліотек, не знайдено у Фостер, відсутня в каталозі і в зборах Штейна.
Спогади офіцера Бориса Михайловича Кузнєцова, який служив у Дагестанській, в Добровольчої армії і під ЗСПР. У книзі наведено чорно – білі репродукції літографій відомого дагестанського (аварського) художника Халіл – бека Мусаясула. Видання російського зарубіжжя (Нью – Йорк).
Колекція репринтів дитячих книг перше видання книги С. Маршака *Сім чудес* з гравюрами Ст. ) В папці зібрані тонкі дитячі (деякі з них умовно) книги першої третини XX ст. , видані факсиміле (зі збереженням розмірів і пропорцій), з ілюстраціями художників, що належать до самих різних напрямах, А також перше видання нездійсненою за життя авторів книги С. Двадцять восьма книга містить супровідну статтю Юрія Герчука *Золоті роки дитячої книжки*. Одне з останніх передкризових видань видавничої програми Інтерроса. У відкритий продаж, мабуть, так і не надійшло.
Видання нарису було неможливо в Росії, ввезення – категорично заборонений навіть для переказів: протягом кількох років 9 – е січня було переведено на болгарська, французька і литовську мови.
Євразійство] Прижиттєве видання теоретика евразийскго руху Петра Миколайовича Савицького. В книгу вкладена листівка з рекламою збірника *Тридцяті роки*. Книга з бібліотеки російського історика Євгена Францевича Шмурло, з його влад. штампом і рукописної датою на першій сторінці. Ймовірно, на обкладинці автограф самого П.
Прижиттєве видання лауреатал Нобелівської премії з літератури А. Послідувало за нью – йоркським російськомовним. Примірник тиражу, випущеного для поширення на Заході, на звичайному папері.