Як встановити світлодіодні лампи на автомобіль.

1-22-2019

Як встановити світлодіодні лампи на автомобіль.

Основна причина цього – їх економічність. Термін служби світлодіодного світильника може становити до 10 років, а його енергоспоживання у багато разів нижче «класики». В автомобілях всі ці переваги особливо актуальні, так як чим нижче споживання струму, тим помітніша знижується навантаження на генератор. Наприклад, їх часто використовують в стоп – сигналах, індикаторах, поворотниках і в приладових панелях. Однак, поряд з безліччю переваг, у світлодіодів є і недоліки. Так, наприклад, багато експертів вважають, що такі лампи шкідливі для здоров’я. Вчені з різних країн проводили дослідження про вплив світлодіодних ламп на зір людини. Одні стверджували, що світлодіоди абсолютно безпечні, інші ж застерігали, що світло від таких ламп може бути небезпечний для очей. Єдиної думки з цього питання серед науковців поки що немає. Втім, варто відразу сказати, що ці дослідження стосуються побутових ламп. Вплив світлодіодів на зір людини в автомобілі мізерно. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торговое освещение.
Для автомобілістів, які вирішили поміняти звичайні лампи на світлодіодні, існують інші доводи проти. Крім того, світлодіодам необхідний номінальний робочий струм. У найпростіших випадках цю проблему вирішує резистор, а в більш складних доведеться встановлювати додаткові електронні вузли – джерела струму. При цьому на користь заміни светоидов безліч факторів. По – перше, такі світильники служать значно довше традиційних. Час швидкодії світлодіода, як було підраховано, що на 200 мілісекунд менше, ніж у традиційної лампи розжарювання. Експерти стверджують, що грамотно сконструйований світлодіод від хорошого виробника буде працювати без заміни приблизно стільки ж, скільки і весь автомобіль. Експерти радять почати з заміни традиційних ламп розжарювання на світлодіоди в габарити, вогні підсвічування багажника, освітлення бардачка. Необхідно подивитися на цоколі використовуються в автомобілі ламп, щоб підібрати аналогічні, але вже світлодіодні.
До речі, при цьому можна вибрати і температуру освітлення, яка буває теплою білою (ближче до жовтого світіння ламп розжарювання), просто білою і холодної білої (віддає в синяву). Хтось вже зважився на це, але багато хто вважає, що в цьому випадку краще довіритися «класиці». По – перше, яскравості світлодіодів для застосування в фарах може не вистачити. А по – друге, навіть якщо і знайти рішення проблеми яскравості (наприклад, є пропозиції таких фар від фірм Philips Hella і) воно може виявитися дуже дорогим, а значить, невиправданим. Дуже популярною останнім часом стала установка світлодіодної стрічки в багажнику. Для цього потрібен всього лише звичайний двосторонній скотч. Зважившись на заміну частини ламп розжарювання в машині на світлодіодні, не варто поспішати в магазин. Вартість світлодіодів досить висока, і в цьому випадку цілком виправданою може бути покупка через інтернет.