Як влаштувати святковий банкет.

4-3-2018

Як влаштувати святковий банкет.
Ми складемо мальовничий маршрут, підготуємо меню і запропонуємо розважальну програму. Під час заходу ви і ваші гості будете милуватися красивими водними пейзажами Санкт-Петербурга, а команда теплохода подбає про комфорт. Банкет на теплоході проходить в точній відповідності з вашими побажаннями. Весь день працює команда професіоналів: артисти, ведучі, діджеї, оформлювачі та аніматори, обслуговуючий персонал. двопалубні класу «Москва» і «Нева» — мають просторий бенкетний зал, відкритий майданчик, підходять для масштабних заходів з кількістю гостей до 100 чоловік і більше. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі тарталетки с начинками для фуршета.
Унікальний теплохід «Сіті Блюз», стилізований під пароплав кінця 19 – початку 20 століть, є єдиним в Санкт-Петербурзі. Місткість до 130 чоловік на банкет, до 150 осіб на фуршет. Незалежно від того, що ви виберете — парадний «Талісман», брутальний «Корюшка-паб» або оригінальний «Сіті-Блюз», ми гарантуємо обслуговування на вищому рівні і увага до кожного гостя.
Європейський формат накриття банкету за круглими столами дещо знижує місткість залу, але з допомогою досвідченого менеджера Ви завжди підберете оптимальну схему розсадки гостей. Також Ви можете обговорити порядок подачі страв і інші нюанси вашого заходу. Все більшою популярністю користується проведення урочистого заходу у форматі фуршету. У той же час, завдяки такому формату, забезпечується велика місткість.