Як влаштувати день народження в офісі.

6-4-2018

Як влаштувати день народження в офісі.

Уявіть: весь день справжня радіостанція з провідними і діджеєм буде працювати тільки для вас. Вам потрібно провести веселий корпоратив з нагоди дня народження компанії (нового року, 8 березня і т. Але Ваш бюджет не дозволяє Вам зібрати всіх в одному місці. Якщо Ви не йдете на свято, свято прийде до Вас. CZ – ви скоротите витрати на організацію корпоративу до 100 крон на людину, при цьому забезпечите співробітників відмінним настроєм і підвищите їх лояльність. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі канапе спб заказать.
Протягом усього робочого дня два веселих радіоведучих розважають ваших співробітників. Нас слухають як учасники тімбілдінга, так і ті, хто не зміг приїхати. Нас можуть слухати, як люди, що знаходяться на конференції з допомогою колонок в залі, так і ті, хто не зміг приїхати. Нас слухають співробітники компанії в будь-якій точці світу, партнери і ключові клієнти через Інтернет.
Нас слухають співробітники компанії в будь-якій точці світу, партнери і ключові клієнти через Інтернет. Нас слухають співробітники компанії в будь-якій точці світу, партнери і ключові клієнти через Інтернет. Проводимо ігри на професійні теми. Нас слухають співробітники компанії в будь-якій точці світу, партнери і ключові клієнти через Інтернет. Обов’язково організуємо ефір для всіх підрозділів на Новий рік.