Як відремонтувати житло і не наробити при цьому помилок

3-25-2018


Напевно ви не раз замислювалися, що змогли б зробити ремонт своїми руками, якщо мали певний набір інструментів, трохи досвіду і базові знання. Ті ж, хто реально оцінює свої сили, усвідомлює, що краще професіоналів ніхто не впорається з цим питанням. Адже крім базових знань, існують правила, які ні в якому разі не можна порушувати.рекомендую stroim.kharkov.ua/category/capitalniy-remont

Так що не слід робити при ремонті квартир?

Самостійно здійснювати перепланування, без затвердження проекту у відповідних інстанціях. Неважливо, що ви хочете зробити: об’єднати балкон з житловою зоною або вітальню з кухнею, знести нефункціональну колону, що знаходиться посеред кімнати або поєднати ванну з туалетом – ви зобов’язані узгодити свої плани з фахівцями. Можливо, що стіна або та недолуга колона є несучими елементами, при порушенні яких може відбутися деформація всього скелета будинку в цілому. Тому, ні в якому разі не ігноруйте це питання.

Теплі підлоги останнім часом завойовують все більшу популярність. Їх встановлюють не тільки в котеджах і заміських будинках, але і в квартирах. Найчастіше опалювальний сезон починається не відразу після настання холодів, а закінчується, коли погода може піднести несподівані сюрпризи у вигляді снігопадів, злив, сильних вітрів. Квартири швидко вихолоджується, і жити в них стає дуже некомфортно. Теплі підлоги можуть стати прекрасною альтернативою центральної опалювальної системи. Але пам’ятайте, як би ви не мріяли заощадити на електриці, підключити систему підігріву підлоги у багатоквартирному будинку до загальнобудинкової системи гарячого водопостачання та опалення у вас не вийде. Заборонено нормами.

Якщо ваш будинок газифікований, а при переплануванні ви раптом захотіли об’єднати вітальню з кухнею, будьте готові до відмови. Дотримуючись правил, не можна об’єднувати житлову зону з газифікованим приміщенням. Але вихід є – перевести всі прилади, що використовують газ, електрика.

Крім перерахованого, існує заборона на перенесення радіаторів, підключених до общедомовым опалювальних систем, на лоджії та балкони, демонтаж або зменшення перерізу каналів природної вентиляційної системи, а також ще безліч табу, про які простий обиватель може просто не знати.