Як відкрити магазин кріплення?

5-23-2018

Цікавитеся будівельним справою, раніше займалися виробництвом меблів або ремонтом? Тоді ви точно знаєте, що означають металовироби. Можливо, вам навіть близька ідея відкриття свого магазину кріплення. Немає необхідності матеріально вкладатися в дороге професійне обладнання, збирати дозволу на різного роду інстанціях і документи для отримання ліцензії. Рекомендую вибрати якісне кріплення на сайті https://www.manufacture.su

Особливості бізнесу
Не дарма вище було згадано про необхідність близького знайомства з будівельної та ремонтної сферою. Людина, який далекий від цієї області, навряд чи зможе самостійно розібратися в особливостях просування товару і в самому асортименті. Від повноти практичних знань залежить ваш дохід. В іншому випадку існує ризик закупівлі незатребуваного товару або втрати великого числа клієнтів.

Особливу увагу також необхідно приділити місцю розташування торгової точки. Краще всього, якщо відкрити магазин кріплення в максимальній близькості до потенційних споживачів. Говорячи про матеріальні вкладення, необхідно відзначити, що більша частина початкових інвестицій буде витрачена на придбання товару. Закупівля обладнання, оренда площі під торгову точку – не настільки значущі вкладення.

Як відкрити магазин кріплення з нуля?
Перше, що необхідно зробити, перед відкриттям свого магазину кріплення – отримати ліцензію. Потрібно зареєструватися у ролі індивідуального підприємця. Оптимальна форма – форма ІП. Процес оформлення ІП являє собою нескладну процедуру, яка не вимагає збору величезного пакету документів і довгої підготовчої роботи. Грошові витрати також мінімальні.

Велика частина сучасних індивідуальних підприємців працює за спрощеною схемою оподаткування. Одне з основних вимог – обов’язкова установка контрольно-касового апарату, яка потягне за собою необхідність ведення визначеної документації, а також найму персоналу, який буде з ним працювати.

Крім «спрощенки», в декількох регіонах країни податки стягуються у вигляді єдиного податку, що розраховується з урахуванням розміру зарахований доходу.

Потенційний споживач
Перед тим, як відкрити свій магазин кріплення, необхідно окреслити коло майбутніх клієнтів, які будуть до вас звертатися. Часто активними покупцями стають дрібні компанії, що працюють у будівельній та ремонтній сфері, ремонтні бригади, фірми, які займаються складанням або виготовленням меблів. Як показує статистика, вони забезпечують 40 відсотків всієї прибутку.

Ви можете спробувати заздалегідь налагодити відносини з великими організаціями будівельного напрямку, які в подальшому будуть замовляти у вас товар оптовими партіями. Частину виручки забезпечують приватні особи, які купують ті ж кріплення тільки не для виробництва, а для особистих потреб: ремонтних робіт у рамках власного будинку або садової ділянки, дрібні господарські їла і так далі.

Вибираємо місце
Визначившись з колом потенційних покупців, можна перейти до вибору місця розташування вашого магазину. Зручно, якщо він буде розташовуватися неподалік від будівельної бази або ринку. Висока прибуток зазвичай біля магазинів, які розташовані в районах з новобудовами. Новоспечені власники новеньких квартир з ентузіазмом займаються облаштуванням і ремонтом власних осель, тому ще довго будуть цікавитися асортиментом вашої продукції.

Торгова точка металовиробів, відкрита поблизу офісу будь-якої будівельної компанії, – відмінний варіант. Грамотна реклама і ваш магазин вже дуже скоро буде помічений. Впевнені, вже скоро ви зможете обзавестися постійними покупцями.

Приміщення
Коли місце для відкриття свого магазину кріплення выбранно, необхідно визначитися з розмірами приміщення. Не рекомендуємо орендувати площі великих розмірів. Витрати не виправдовують себе.

Вибирайте приміщення в межах від 20 до 30 квадратних метрів. При обмежених фінансах можна облаштувати для себе торговий павільйон на території будівельного ринку або бази. В середньому таке місце можна орендувати за 40 000 – 50 000 рублів.

Вибране приміщення розділіть на дві зони: складське приміщення і робочу зону, де буде відбуватися подання та продаж товару. Часто підприємці орендують невеликий «п’ятачок» у торговому центрі, социализирующемся на продажу товарів для будівництва та ремонту, замовлені споживачем позиції товару видаються зі складу або доставляються на будинок. Будь обраний план ви повинні відобразити в бізнес-плані магазину металовиробів. У нього ж закладіть всі витрати на запуск сайту, службовця візиткою, або інтернет-магазину, якщо ви плануєте створення таких.

Обладнання
Основним плюсом вважається відсутність необхідності відкриття складних агрегатів, однак нестандартне торгове обладнання все ж знадобиться. Що вам належить придбати:

вітрину;

стелажі;

стіл;

ККМ;

ролокасети;

комп’ютер.

Подбати також про доведеться вивісці. Даного переліку для початку більш ніж достатньо. Купуючи обладнання, зверніть увагу на те, що воно повинно бути достатньо міцним і витривалим.

Краще всього вибрати стелажі з металу, їх термін експлуатації значно довший. Для вітрин вибирайте протиударне скло, яке не схильне до виникнення тріщин і подряпин. Рольставні обов’язково повинні бути в наявності, якщо ви думаєте про те, як відкрити магазин металовиробів на території будівельної бази. Вони дозволять продавцю прикривати товар, коли необхідно буде відлучитися на якийсь час. Обслуговуючий персонал зможе працювати тільки якщо буде стіл і комп’ютер.

Асортимент торгової точки
Поговоримо про номенклатуру товару. Головне, що повинно входити в неї, це дюбеля, шпильки, саморізи, заклепки , анкери, кріплення для сендвіч-панелей. Даний перелік засобів необхідний для облаштування покрівлі, для кріплення вентиляційних систем, встановлення підлоги, будівництва будинку, складання меблів. В асортимент вашої торгової точки повинні входити шурупи, цвяхи будівельні, монтажні патрони, болти, хомути, абразиви для металу, зварювальні приналежності. Широким попитом також користуються електричні і ручні інструменти. При недостатності коштів не рекомендуємо братися за продаж великогабаритних дорогого устаткування, наприклад, бензопил або газонокосарок. Збут подібного роду продукції вимагає серйозних первинних вкладень, які виправдаються не скоро.

Щоб бізнес став прибутковим, необхідно ретельно підбирати асортимент. Більшість підприємців роблять велику помилку, не володіючи достатніми знаннями, вони закуповують товар, який у подальшому виявляється неліквідним. Нерентабельні позиції будуть довго захаращувати ваш склад, поки ви не вирішите від них позбутися. Необхідно досконально вивчити попит, щоб не допустити подібної помилки.

Особисто пройдіться по схожим магазинах, перегляньте представлений асортимент товару в профільних інтернет-магазинах, поспілкуйтеся з потенційними споживачами. Так ви зможете правильно спланувати закупівлю, отже, товар не буде простоювати, а оборот стане максимальним.