Як відкрити фірму в Польщі

7-6-2019

Вже завтра, ваша родина зможе жити і працювати в розвиненій, благополучній країні без кордонів з країнами Європи, отримувати державні гарантії, медичне страхування на тих же умовах, що і громадяни Польщі. Ваші діти будуть мати можливість отримати безкоштовне європейську освіту, вступивши в державні Вузи на території Польщі ( Uniwersytet, Politechnika, Akademia, Szkoły Wyższe, Szkoły Średnie jak Liceum, Technikum ). Також хочемо вам порекомендувати Prawna.org 

Відсутність відповідальності співзасновників за діяльність фірми. Фірма відповідає тільки своїм статутним капіталом. (одна з найнижчих у Європі). Вноситься протягом тижня з моменту відкриття рахунку.
открыть фирму в польше з нами дуже просто. Ми допоможемо вирішити всі поточні питання: пошук нерухомості, придбання готового бізнесу, юридичні та бухгалтерські питання. Надамо допомогу в підборі персоналу.

Проста процедура отримання польської візи, у порівнянні з іншими європейськими країнами. Зареєструвати фірму в Польщі триває від 2 – х тижнів. Можливість реєстрації фірми фактично під будь-який вид діяльності (до 10 видів діяльності). Членство Польщі в ЄС відкриває великі можливості для ведення бізнесу по всій Європі. Не вимагається участь польських громадян на постах співзасновника або директора фірми. Навіть один іноземний громадянин може володіти і управляти фірмою в Польщі.

Але для зменшення оподаткування, краще не менше 2 – х засновників. Невисокі за європейськими мірками ціни на житло, що дозволяє без будь-яких дозволів, не тільки придбати квартиру або будинок для власного проживання, але й інвестувати кошти в нерухомість з метою отримання прибутку в майбутньому. Можливості європейського кредитування та лізинговими програмами за умови успішності вашого бізнесу. Можливість придбати і зареєструвати на фірму нерухомість або автомобіль.
ПДВ); — реєстрація в управлінні соціального страхування ZUS; — відкриття банківського рахунку; — реєстрація юридичної адреси (оплачується додатково його оренда); — розробка та виготовлення печатки; — присяжний переклад та перекладач; — всі нотаріальні послуги в Польщі; — всі держ. Почніть бізнес в Європі для кращого майбутнього вашої родини.