Як відбувається автовикуп і його нюанси

7-30-2017

Раньше була думка, що перекупникам звертатися не варто, але сьогодні ставлення в подібному питанні докорінно змінилося. Сьогодні автовикуп вельми популярний, оскільки покликаний позбавити автовласника від основного – необхідності постійно перебувати на зв’язку, зустрічатися з потенційними покупцями, демонструвати машину. Хочу порекомендувати Вам автовыкуп в Киеве

Як здійснюється автовикуп

Професіоналами процес викупу автомобіля вже давно автоматизований м умовно ділиться на такі етапи:

1. Проводиться огляд автомобіля, який робиться у зручний для обох сторін час, при наявності хорошого освітлення, як правило, у денний час.

2. Визначається вартість, яка варіюється від реального стану ринку на конкретний час і з вартості віднімається сума наступних вкладень в машину. Передбачаються і відсотки прибутку продавця при перепродажі. Для кого-то подібний факт є вагомим недоліком, але конкуренція в цьому сегменті досить велика і при зверненні до професіоналів, якими є компанія Скай Моторс, представлена ресурсом vykup-avto.skymotors.com.ua, цілком можна розраховувати на розумну різницю у вартості в порівнянні з ринковою.

3. При досягненні домовленості в ціні, вся процедура оформляється документально і з власником здійснюється розрахунок.
На які нюанси звернути увагу при викупі автомобіля

Існує два основних правила, які допомагають продати свою машину вигідно:

1. Краще всього звертатися особисто до потенційного покупця. Компанії, що працюють з автовыкупом, воліють спілкуватися з самим власником машини.

2. Задавайте питання, що стосуються того, як виходить вартість. Часто доводиться торгуватися, однак торг є нормальним явищем.
При огляді машини, фахівців цікавлять лише суттєві недоліки, інші – другорядні, адже вони можуть ліквідовуватися вже самим продавцем. При спробах продати свій автомобіль за допомогою оголошень, покупці найчастіше дивляться не тільки на дійсно серйозні недоліки, але і на дрібні деталі, за рахунок цього намагаючись скинути ціну.

Головне, на що важливо звернути увагу – репутація компанії, в яку ви плануєте звернутися. Враховувати необхідно відгуки, розміщені не тільки на ресурсі продавця, але і шукати їх на інших незалежних ресурсах. Можна створити тему на якому-небудь популярному автофорумі і спробувати там шукати людей, які вже співпрацювали з цією компанією. І пам’ятайте: професійний автовикуп здатний перекрити всі мінуси, тому таку можливість не слід випускати з уваги.