Як вибрати резонатор глушника

2-23-2021
Як вібрати резонатор глушника

Важливою частиною вихлопної системи автомобіля, що відповідає за компенсацію звукової хвилі, що виникає при процесі детонації паливної суміші є резонатор. Також хочемо вам порекомендувати резонатор лачетти за кращою ціною. В цілому деталь встановлюється практично на всі автомобілі і тільки деякі моделі можуть бути ще з заводу без даного елемента. Необхідність запчастини виправдана, адже вона відповідає за гасіння звукової хвилі, щоб відповідати низькочастотному діапазону. Працюючи разом з глушником, якісні деталі дозволяють досягти відносно неголосної роботи, незважаючи від оборотів двигуна.

коли необхідно міняти резонатор

Даний елемент вихлопної системи піддається серйозним температурним і коливальним навантаженням, що через певний час виводить резонатор з ладу. Але це нормальний процес, адже деталь відноситься до витратних комплектуючих, а термін дії відрізняється в залежності від якості виробництва, дивлячись який купити резонатор.

Представляє багатошарову конструкцію, де кожен шар відповідає за певний вид робіт:

 • елемент повітряного фільтра-має в складі відбивачі, які гасять повітряні потоки. Даний процес забезпечується завдяки тертю газових частинок, які проходять двома потоками в порожнині впуску;
 • резонатор випуску і впуску – незважаючи на різну назву мають однакову задачу, яка полягає в прогонці газу через вихлопну систему.

Ефективність роботи з найкращою віддачею, залежить також від стану каталізатора, чистоти глушника, діаметра труб.

Через відносно недовгий час, під впливом високих температур, корозійних процесів, відбувається старіння металу, що в підсумку призводить до вигоряння сталі і втрати герметичності. В результаті виходять з ладу внутрішні частини резонатора, що призводить до засмічення і поломки самого елемента, яке характеризується гуде звуком. Несправна деталь збільшує звучання роботи автомобіля, що в деяких випадках абсолютно неприпустимо і викликає величезний дискомфорт.

Що буде, якщо їздити з прогорілим резонатором?

що буде, якщо їздити з прогорілим резонатором?

Коли елемент виходить з ладу, транспортний засіб як і раніше працює і доступно для пересування. Найпомітнішою зміною є зміна звучання, але в цілому неприємності звичайним дискомфортом не закінчуються:

 • гучна робота заважає оточуючим і мешканцям тихих районів;
 • штраф від співробітників поліції, з причини перевищення норм гучності роботи автомобіля;
 • збільшується витрата палива.

Також може спостерігатися нестабільна робота при їзді або запуску мотора. Саме тому не слід навантажувати транспортний засіб, допускаючи подібні неприємності, а позбутися від проблеми.

ремонт резонатора

У багатьох випадках підходить тільки заміна, але є ситуації, де можна обмежитися ремонтом. Варіантів для цього цілком достатньо і можна використовувати такі основні:

 • холодне зварювання за допомогою відмінного двоскладового термостійкого клею;
 • обмотка спеціальним бандажем, в місцях, де є пробій або прогоріла частина;
 • стандартна зварювання, використовуючи латку зі сталі.

Дані варіанти повноцінно вирішують проблему тільки на деякий час і слід в найближчому майбутньому подбати про заміну запчастини на нову. Звичайно ж винятком можна вважати невеликі пробоїни на нових виробах, тоді деталь зможе прослужити трохи довше.

Заварюється резонатор тільки в тому випадку, коли це дозволяє робити стан стали. У будь-якому випадку старі запчастини не варті особливої уваги і в ремонті можуть обійтися навіть дорожче деяких нових.

Який резонатор вибрати

який резонатор вибрати

Перед придбанням нової деталі, в основному багато хто звертає увагу на характерний цокіт. Однак це не поломка, адже при сильному нагріванні матеріал дуже розширюється, що при охолодженні може видавати подібні звуки. Також багато водіїв, особливо початківці, цікавляться наскільки жорстко важливо закріплювати деталь? до вихлопної системи елемент кріпиться досить жорстко, а до кузова це не слід робити, щоб не допускати швидкого виходу з ладу.

Рекомендації фахівців з вибору якісного резонатора:

 • товщина банки має розмір не менше 2 мм, що надасть більш надійну і довговічну експлуатацію;
 • обов’язковим вважається наявність антикорозійного покриття, яке зможе протистояти різним факторам, що ведуть до появи іржі;
 • обов’язково слід підбирати виріб, повністю відповідне конфігурації, розмірам і методу кріплення глушника з оригіналом.

Також варіація резонатора повинна бути розроблена максимально точно під марку і модель автомобіля, повністю враховуючи тип кузова, потужність і конфігурацію мотора, особливості паливної системи і навіть рік випуску авто. Купуючи невідповідний елемент, можна просто попрощатися з грошима, з причини неефективної роботи. У деяких випадках деталь і зовсім може не підійти автомобілю.

Переважно, для вийшов з ладу резонатора, кращим рішенням стане покупка нового, а якщо потрібна заміна через природного зносу , краще, щоб обмежити автомобіль від певних проблем в майбутньому.