Як вести облік використання електроенергії.

6-7-2018

Як вести облік використання електроенергії.

Справедливий облік електроенергії завжди був і буде болючою темою будь-якого споживача електроенергії. Особливо актуальною ця проблема стає в Садових Некомерційних Товариства (СНТ), де часто розгортаються неабиякі «баталії» за справедливу оплату. Не секрет, що в СНТ, де господар стає повновладним власником не тільки ділянки і будинку, але і своїх внутрішніх мереж, є можливість підключитися до проводів до лічильника, чим і користуються «кмітливі» садівники. І будете неправі, тому що дійсно багато, наприклад, при використанні електрообігрівача взимку. А адже оплата всієї неврахованої електроенергії лягає в рівних частках на всіх членів товариства. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі счетчики электроэнергии с.
хтось використовує в рази більше, а платять за них. Без використання додаткових інформаційних кабелів. Показання всіх приладів обліку збираються в концентраторі і зберігаються в ньому до моменту збору накопиченої інформації. Всі споживачі будуть представлені у вигляді таблиці на моніторі комп’ютера з даними про кожного садоводе і спожитої ним електроенергії. І все, не потрібно ніяких рейдів з перевіркою і закликів до совісті у «нечистих на руку» садівників. А якщо з’являється злісний неплатник, то можна його провчити — відключити від електромережі на час до надходження оплати. Підсумком встановлення системи буде відсутність різниці в показаннях розрахункового лічильника та суми показів лічильників садівників.
не буде необхідності в пошуку грошей для покриття цієї різниці, тобто збільшення тарифів, членських внесків, які могли б піти на корисні справи — ремонт доріг, вивіз сміття, екологію і т. Повністю виключається головний біль голів за постійні пояснення необхідності додаткових зборів грошей. Слід мати на увазі, що постійні щорічні збільшення тарифів за електроенергію роблять цю різницю все більше і більше і дорожчає енергія викликає бажання не платити за неї у деякої категорії садівників. Встановлюються прилади обліку дозволяють вести тарифікацію і платити за електроенергію, враховуючи час споживання, що також дозволяє знизити витрати.