Як урізноманітнити сексуальне життя ?

6-11-2021

Як сказав класик: “ніщо не вічне під місяцем.”. Ось і ваші почуття з часом втратили свою гостроту, притупилися і стали буденними. Інтимна близькість втратила свою новизну, стала простим обов’язком, іноді виконуваної тільки в разі потреби. Звичайно, може позначитися втома, невпевненість в собі, почуття тривоги або стресові ситуації. Але все ж сексуальне життя займає важливе місце в житті будь-якої людини, і вона повинна бути яскравою, як метеор, потужною, як морський прибій, і вирувати, як розпечена лава. Однак, є хороша новина: існує чимало способів, які повернуть колишні почуття і урізноманітнюють сексуальне життя в шлюбі. Також хочемо вам порекомендувати кращі секс іграшки на секс-шоп в Киеве за кращою ціною.

Як вигнати зі спальні нудьгу?

У багатьох глянцевих журналах зустрічаються поради щодо поліпшення сексуального життя. Вони дуже різні, і не виключено, що вони дійсно комусь допомагають. Деякі поради викликають відвертий сміх, а деякі оторопь. Наприклад, такий « ” одним із способів повернути колишні почуття може стати прохання до чоловіка надіти на роботу жіночу білизну дружини», а ще «розбудіть чоловіка вранці, погладжуючи його дітородний орган. А потім прикладіть до нього поперемінно гаряче, а потім холодний рушник”. Не знаю, може, такі прийоми і спрацьовують. Але, сміх сміхом, але ось кілька дійсно серйозних і цінних порад, як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі.

Найчастіше любовний запал чоловіка пропадає при погляді на непричесану дружину в затрапезном домашньому халаті. Слідкуйте за собою, доглядайте за своїм тілом і обличчям. Носіть красиві домашні речі, надягайте сексуальну білизну і самі відчуєте, як зміниться ставлення чоловіка.

Не секрет, що через втому на роботі і вдома пропадає все бажання і у чоловіка, і у жінки. Постарайтеся налаштувати себе заздалегідь на чуттєвий і гарячий секс. Думайте про нього на роботі і вдома, уявіть собі найвідвертіші фантазії. Заразіть своїм бажанням чоловіка. Повірте, від вашого бажання він / вона загориться теж.

Іноді, щоб викликати бажання у чоловіка, треба поміняти свій імідж. Поміняйте зачіску, укладку або колір волосся. Бажання володіти незнайомкою підстьобне згаслі почуття і принесе відтінок новизни.

Не чекайте прояви почуттів від чоловіка. Почніть проявляти сексуальний інтерес першою і якомога частіше. Чоловік, який здатний викликати такий вогонь в жінці, не залишиться байдужим до вашої активності.

Секс у шлюбі – це не одноманітні зворотно-поступальні рухи. Фантазуйте сміливіше, втілюйте в життя свої сексуальні фантазії і фантазії чоловіка.

Спробуйте в якості різноманітності рольові ігри. Навіть якщо ви скептично до них ставитеся. Повірте, деякі ролі можуть принести велику насолоду і сподобатися і партнеру, і вам.

У сексі немає нічого ганебного. Все, що приносить насолоду і задоволення за обопільною згодою-прекрасно. Не соромтеся, висловлюйте свої бажання, а головне – самі виконуйте бажання свого чоловіка.

Сексуальне життя може стати різноманітніше і за допомогою еротичних фільмів. Те, що відбувається на екрані, здатне завести як чоловіка, так і жінку. Забудьте про стереотипи і забобони, присвятивши вечір спільному перегляду якісного еротичного фільму. Адже кращі моменти можна відтворити потім в своїй спальні.

Ви обидва дорослі люди, а тому відкиньте боязкість і збентеження, відправившись разом в магазин еротичних товарів. Серед асортименту секс-шопів можна підібрати як хвилюючу уяву еротичну білизну, так і різні дорослі іграшки, здатні привнести різноманітність у ваше інтимне життя.

Створіть потрібний антураж. Розставте свічки, запаліть ароматичні палички, включіть чуттєву музику. Все це допоможе вам додатково розкріпачитися в ліжку і додати відбувається нових фарб. Головне, не забувайте про правила пожежної безпеки, якщо хочете, щоб свічки розпалили вашу пристрасть, а не фіранки.

Набридли одноманітні ігри під ковдрою? так чому б не перенести дійство у ванну або на кухню? існує маса хвилюючих місць і за межами вашого будинку. Секс у хвилях морського прибою-це не вигадка з любовних романів. Однак, в тому випадку, якщо ви зважилися перенести свою пристрасть за межі чотирьох стін, не забувайте про пристойності. Звичайно, якщо ви не хочете привернути сторонню увагу…

Сподіваємося, що ці поради допоможуть урізноманітнити ваше сексуальне життя. Головне, щоб в вас не згасла любов до чоловіка. Адже люблячі пари завжди зможуть знайти спосіб зробити сексуальне життя яскравим і різноманітним.

Флірт – своєрідна “гра”, покликана відкрито продемонструвати зацікавленість. Всі жінки кокетливі від природи, а тому мистецтво флірту дається їм куди простіше, ніж чоловікам. Але і тут є свої нюанси.

У пошуках чесної і правдивої відповіді вона вирішила просто написати листа в техпідтримку. Не сподіваючись отримати відповідь, вона стала займатися своїми колишніми справами, як раптом їй прийшло повідомлення про новий лист.