Як святкують Хеллоуін

9-24-2019
Как празднуют Хеллоуин

Язичницький обряд відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада в переддень католицького свята – Дня всіх святих. Язичники, сатаністи, чаклуни і відьми вважають цей день своїм. Православні священики попереджають: надягаючи святкові маски, мало хто замислюється про те, що разом з ними переймають образи сатанинської нечисті і в деякій мірі, бісівське світовідчуття. Люди порівнюють себе демонам і тим самим принижують і знищують свій образ, даний їм Богом.
Також хочемо вам порекомендувати Як святкують Хеллоуін
Релігійний сатанізм у змісті Хеллоуїна проявляється буквально у всьому. Приміром важливим атрибутом сучасного біснування є така «мила забава», як выспрашивание і роздаровування цукерок та інших солодощів. По суті, це ритуал приношення темним силам. Але школярі про це не знають. Як і їхні батьки, з розчуленням дивляться на дитячі забави. – говорилося в листі до архієпископа міністру загальної та професійної освіти Свердловської області.
У відповідь обласне міністерство освіти направило керівникам муніципальних органів управління освітою та освітніх установ лист, в якому повідомлялося, що «святкування напередодні Дня всіх святих» зводиться до пропаганди насильства, зла і страху, а аж ніяк не до пізнання культурних традицій країн досліджуваного мови». Філонов після проведеного ним дослідження .
Це форма примусового залучення учнів у релігійні об’єднання сатанинського типу і навчання учнів сатанинської релігії. У розпорядженні йдеться, що «наявність у заходах Хеллоуїна елементів релігійного змісту (культ смерті, знущання над смертю, уособлення смерті і духів Зла і т. ) … руйнівно для психічного, духовно – морального здоров’я учнів».
Разом з іншими православними засобами масової інформації прес – служба Петрозаводської і Карельської єпархії висловлює стурбованість з приводу можливого проведення Хелловіна (в тому числі і в навчальних закладах Карелії) і попереджає громадськість про негативний характер цього заходу. Ось, здавалося б, і все. Самхаина, а значить і Сатани.