Як скоротити масу тіла.

1-8-2019

Як скоротити масу тіла.

Жирова тканина може відкладатися в місцях фізіологічних відкладень, так і в області молочних залоз, стегон, живота. Захворюваність ожирінням в цивілізованому суспільстві різко зростає, незважаючи на відсутність змін у генетичному пулі[ 1], тобто незалежно від спадкових факторів. Розвиток ожиріння відбувається в результаті дисбалансу між поглинанням та витратами енергії в організмі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить кленбутерол в украине.
Розвитку ожиріння сприяє позитивний енергетичний баланс (гіподинамія) і джерело легко доступних калорій, надлишок яких акумулюється (запасається) в організмі у вигляді тригліцеридів у жировій тканині. Тому для підтримки енергетичної рівноваги організм повинен відрегулювати рівень гормонів, зменшити витрати енергії, підвищити ефективність засвоєння поживних речовин, скорегувати харчова поведінка (знизити апетит), мобілізувати відсутню енергію з жирових енергетичних депо.
Кожне з перерахованих ланок регулюється певними генами[ 1]. Генетична схильність до ожиріння очевидна у сім’ях осіб, які страждають ожирінням. У процесі еволюції організм людини пристосувався накопичувати запас поживних речовин в умовах надлишку їжі, щоб витрачати цей запас в умовах вимушеної відсутності або обмеження їжі — еволюційна перевага, яка дозволяла вижити. У давні часи повнота вважалася ознакою благополуччя, достатку, родючості і здоров’я.