Як самостійно організувати дитяче свято

5-11-2017

Багато батьків, які організовують своїй дитині дитяче свято з приводу дня народження, закінчення навчального року або просто, щоб розвеселити свою дитину, дати їй можливість поспілкуватися в дружній теплій атмосфері за солодким столом зі своїми друзями, стикаються з проблемою, як організувати дозвілля гостей дитячого свята. Пропоную замовити свято на сайті http://smiles.co.ua/

Якщо урочисте меню не викликає складнощів, це, як правило, солодкий стіл, достаток фруктів, солодощів, печива і цукерок, торти з морозива, то ось чим зайняти маленьких гостей — це питання, що вимагає більш серйозного і уважного підходу. Щоб дітям було весело і цікаво, а атмосфера на святі була урочистою, необхідно подбати про музичне оформлення свята. Для цього найкраще підійдуть веселі дитячі пісні або мелодії з мультфільмів. Музика додасть урочистості і створить потрібну атмосферу.

Жодне дитяче свято, або дитячий день народження, або просто урочиста подія не обходиться без відповідного оформлення кулями. І це не дивно. Повітряні кулі, яскраві і барвисті створюють необхідну урочисту атмосферу свята, нагадують про легкість і повертають в золоту пору дитинства. Настроюють на веселий лад і дарують позитивні емоції всім гостям свята і в першу чергу, звичайно ж, винуватцю урочистої події. Повітряними кулями можна прикрасити зал, де буде проходити святковий обід або вечерю. А можна проявити трохи фантазії і створити з допомогою повітряних куль оригінальні композиції, гірлянди різнобарвних повітряних куль і навіть справжні шедеври — складні фігури з використанням каркаса і повітряних кульок. Свято, оформлений повітряними кулями, надовго залишиться у пам’яті гостей і винуватця заходи своїй урочистій, казкової і неповторною атмосферою.

Заздалегідь необхідно підготуватися до проведення різних конкурсів та ігор, подбай про заохочувальних призів для тих, хто в них переможе, і кому не пощастить. Сумним, скривдженим, без належної уваги на дитячому святі не повинен бути ніхто. Зараз існують фірми, які надають послуги друку на кульках. Можна замовити друк написів і побажань гостям дитячого свята, або влаштувати конкурс, коли кожна дитина буде із загальної маси куль діставати повітряна кулька, на якому буде написано завдання для нього. Батьки можуть також запросити на дитяче свято одного або декількох клоунів, для того щоб вони організовували дозвілля дітлахів і стежили за тим, щоб ніхто не нудьгував. А якщо батьки відчувають у собі нерозкритий творчий потенціал і бажання знову повернутися у казковий світ дитинства, то в ролі клоунів і казкових героїв можуть виступити вони самі. У цьому випадку необхідно заздалегідь подбати про маскарадному костюмі клоуна або мультяшного казкового героя.

Можна обмежитися і накладними вусами і клоунським носом і перукою. А одяг? Чим безглуздіше і смішніше буде виглядати ваш наряд, тим буде цікавіше дітям. Не бійтеся бути смішними. Адже це дитяче свято. Головне тут позитивні емоції дітей. А позитив, як відомо, передається. Так що в кінці дитячого свята всякі перешкоди і умовності між дорослими і дітьми просто зникнуть, а навколо буде звучати веселий дитячий сміх. А завершенням урочистої події може стати церемонія випускання святкових повітряних кульок у небо і загадування виконання заповітних бажань. Діти, присутні при такій хвилюючою церемонії, та й самі дорослі не залишаться байдужими і хоч на мить, але повірять у казку. Ваша дитина, можливо, не зможе повною мірою своїми словами висловити вам вдячність за те чудове святкування, подорож у країну казки і мрії, але повірте, цього свята він ніколи не забуде. Батьки повинні робити щасливими своїх дітей.