Як прикрасити торт на свято.

6-7-2018

Як прикрасити торт на свято.

Рецепти торта у кожної господині є свої улюблені та перевірені часом, а ось з прикрасою можна поекспериментувати. Використовуючи різні варіанти декору торта, можна перетворити цю солодкість у твір мистецтва. Давайте розглянемо деякі найбільш цікаві варіанти того, як можна прикрасити торт на Новий рік. Торти з об’ємними фігурами, квітами. Торти у формі різних героїв або предметів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торты на заказ недорого.
Такі витвори кулінарного мистецтва вимагають майстерності і акуратності, знання рецептів та алгоритму дій. Але зроблена власними руками буде смачніше і натуральніше. Давайте розберемо кілька рецептів мастики, цього кулінарного «девайса», який допомагає створювати чудеса. А після, розглянемо деякі варіанти того, як прикрасити торт на Новий рік своїми руками мастикою, використовуючи її для покриття торта і створення фігурок.
Необхідно з’єднати сухі компоненти: сухе молоко з цукровою пудрою. Після додаємо згущене молоко і все ретельно перемішуємо, розминаємо. Після додайте трохи соку лимона, щоб мастика була еластичною і не кришилась. Це універсальний варіант мастики — він хороший для покриття торта і для ліплення прикрас. Будь мастику можна розділити на шматочки і додати їм колір.